nainen pieraisi treffeillä

ja haisi hielle treffeillä.Meni pilalle treffit.Mitä teen?Mihin voin valittaa?Voinko saada rahallisen korvauksen?
3272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se olin minä. Minulta pääsee aina paukku kun tapaan typerän sossupummin, jolla ei ole varaa edes kahvikuppia tarjota. Näin se vaan on, sorry!

Äänestä

Liikaa a.naalia, liikaa einesruokia, liikaa happamuutta.
Nykyisin ihmiset haisevat pahalle. Lisätkää hedelmiä ruokavalioonne ja vettä.

Äänestä

jeps selvä tapaus, tee rikostutkintapyyntö ja hae korvauksia kelasta, sairapäivärahaa ja mielenterv.kuntoutustukea terapiaan henkiseen järkytykseesi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hikinen pieru kirjoitti:

ja haisi hielle treffeillä.Meni pilalle treffit.Mitä teen?Mihin voin valittaa?Voinko saada rahallisen korvauksen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu