litteä vartalo

onko miehistä seksikäs vartalo, jossa ei juuri muotoja ole. Ei mikään ihan luikku, mutta jäntevä ja tiukkuutta. Pelkät nännit rintojen paikalla. Isoilla käsillä varmaan kamalaa, kun ei ole mistä tarttua kiinni?
8316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Minä pidän juuri tuollaisista naisista, olen kyllä varmaan vähemmistöä.

Äänestä
  • Perustelut unohtui. Ei ole kamalaa ollenkaan isoilla käsillä tarttua litteän rinnan päällä oleviin nänneihin. Tykkään ottaa sormieni väliin nännit hellään hyväilyyn puhumattakaan niiden imemisestä. Samoin takaa päin kiedon mielelläni käteni litteän vartalon ympäri asettaen käteni nänneille ja ottaen ne sormien väliin.
    Todella seksikästä on tuntea jäntevän litteän rinnan päällä olevat selvästi tuntuvat nännit omaa rintaani vasten.

    Äänestä

Kyllä varmaan tykkäisin mutta sun pitää tulla näyttää vartalosi mulle jotta varmistuisin asiasta.

Äänestä

Noh, kyllä minun mielestäni (huomatkaa, MINUN mielipiteeni) naisella kuuluu olla rinnat - vaikka vain pienet. Naisvartalo minua kiihottaa, ja rinnat ovat aika olennainen osa sitä.

Äänestä

Minkäslaiset kasvot, sääret, peppu ja hiukset? Ainakin minä katson kokonaisuutta, enkä jotain yksittäistä osaa

Äänestä
  • No litteät tietysti.

    Äänestä

Ja mies, jolla on manboobsit on minun mielestäni paljon naisellisempi kuin treenattu nainen olemattomine rintoineen. Rinnat kun tekevät kenestä tahansa seksikkään ja ennen kaikkea NAISELLISEN. Uuh.

Äänestä

Minä etsin naisesta luonnetta ja läheisyyttä. Ajattelumallin pitää olla omani kanssa yhteensopiva, samoin lähellä olemisen tavan. Sen jälkeen katsotaan, mitä muuta pakettiin sattui. Eli ulkonäkö on todella sivuseikka jos yhdessä oleminen on muuten kunnossa.

Tämä ajattelu vaatii varsinkin mieheltä kypsymistä ja vähän kokemustakin. "Hyvän näköisiä" naisia on maailmassa tosi paljon. Sellaisia, jonka kanssa on hyvä olla on huomattavan harvassa...

Muutenkin olen sitä mieltä, että itseensä tyytyväinen nainen on aina hyvän näköinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


simonesam kirjoitti:

onko miehistä seksikäs vartalo, jossa ei juuri muotoja ole. Ei mikään ihan luikku, mutta jäntevä ja tiukkuutta. Pelkät nännit rintojen paikalla. Isoilla käsillä varmaan kamalaa, kun ei ole mistä tarttua kiinni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu