Eli kuten otsikossa mainitsinkin niin hakusessa olisi uudet kaverit Espoosta. Olen 23-vuotias nainen ja olen vasta muutamia kuukausia asunut Espoossa ja siten tullut tarvetta uusille kavereillekin.
Anyone?
Uusia kavereita Espoosta :)
6
348
Vastaukset
Moi!
Olen 29-v. nainen ja asun Espoossa.
Etsin myös uusia kavereita, eli jos kiinnostuit, niin laitathan meiliä mulle:
[email protected]- edamsss
Olen 23-vuotias ja asunut koko ikäni Espoossa. Ja minulla on ilmeisesti liian vähän kavereita, sillä muutin n. Kuukausi sitten Espoon Matinkylään ja täällä ei asu ketään kavereistani joten tuntuu lähes yksinäiseltä täällä. :/ Asun avomieheni kanssa ja harrastan lähinnä kävelyä pari kertaa viikossa.
Yhteyttä voi ottaa emailiin: [email protected]- ...
Moikka!
Täällä myös hiljattain Espooseen muuttanut 27-vuotias nainen kaipailee uusia kavereita, ystäviä :)
wil.helmiina@suomi24.
- taruum
Moi,
oon kanssa muuttanut Espooseen hetki sitten ja uudet tuttavuudet kelpaisi! :) Oon 28-vuotias ja harrastan valokuvauksen lisäksi salilla käyntiä. [email protected]- Flippii:)
Moikka ! Oon 25v mies/hetero/seurustelen..etsisin kans kavereita,olen kotoisin vietnamista. Leffaan?kahville?salille?äkkilähtö teberiffalle tjsp. Käyn töissä. Laittakaa mailii 17-25v mues/nainen . [email protected]
- Kaverit hei! :)
Heippa heeii!!
Täällä kanssa yksi Espoolaistunut 25 v "tyttö", joka kaipailee kipeästi kaveria: kahvitteluseuraa, illanistujaiskaveria, tai vaikka seuraa ihan vaan shoppailuihin tai salille tms. Löytyiskö toista iloista ja hyväntuulista ihmistä jakamaan arjen iloiset ja välillä negatiivisetkin asiat. Olisi huippua löytää juttukaveri ja ehkä tosiystäväkin :) Ottakaa yhteyttä: [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15214486Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant408326Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va486072SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1695677Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124447HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.694317Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm544068Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot263975"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153730Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan692713