Tapanko itseni

Olen tullut vakuutuneeksi tappaa itseni koska oma poikani sitä haluaa
Olisi paras meille kaikille jos tappaisit itsesi kirjoitti tommy minulle
nyt sen varmasti teen
4153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nojoo...Ja sinä teet niinku tommy keksii sanoa sulle??? Vai??? Heitä se tommy helevettiin elämästäsi ja la elää itsesi näköistä elämää. Mitä sä mistään tommyn sanomisista välität.

Äänestä

annatko toisen henkilön sanella mielenkiintoista elämääsi? älä nyt.tee ihan mitä huvittaa itse! mutta nauti täällä minne saatiin syntyä. toisen sanoilla ei ole luoja voimaa.valtaa.hän on vain joku negatiivinen asenne vammainen joka haluaa pahaa oloa kun itse on huonovointinen

Äänestä

muaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahhahahahahahha

Äänestä

hah haha haha,vaihdapas vaavi jo ne vaipas,haiset pahalta,yök.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


petu1 kirjoitti:

Olen tullut vakuutuneeksi tappaa itseni koska oma poikani sitä haluaa
Olisi paras meille kaikille jos tappaisit itsesi kirjoitti tommy minulle
nyt sen varmasti teen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu