Napa kovana.

Onkohan se vaarallista, kun seistessä navan yläreunassa tuntuu melkoisen kova kohta? Mitään oireita ei ole ollut. Olen laihduttanut 10 kiloa vuoden aikana ja ennen napa oli syvässä montussa.
1167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En keksi sun kuvauksesta muuta kun napatyrän, et tuleeko se kova kohta yhtään ulospäin ihosta? Muuta ei tule mieleen. Mulla on kuvailemasi tapainen kohta navan vieressä myös, mutta mulle on tehty tähystysleikkaus ja syy on siinä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aika outoa kirjoitti:

Onkohan se vaarallista, kun seistessä navan yläreunassa tuntuu melkoisen kova kohta? Mitään oireita ei ole ollut. Olen laihduttanut 10 kiloa vuoden aikana ja ennen napa oli syvässä montussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu