Paksuksi yhdestä yöstä!!!

FirstTime, LastTime

Näin tässä sitten kävi.... Exien kanssa yritetty lasta, ei tärpännyt ja muista riippumattomista syistä erottu. Nyt viimeisimmän eron jälkeen laastarin hakuisena päädyin harrastamaan suojaamatonta seksiä tuntemattoman miehen kanssa ja kuinkas kävi, paksuna. Aina ollut aborttivastainen. Harrastuksiin ei ole kuulunut yhden illan jutut et todellakin olen varma isästä.
Nyt päässä jyskyttää miljoonat ajatukset suuntaan ja toiseen. Olen aina luullut et vika on minussa etten tule raskaaksi, mut joo ei sit näimmä ollutkaan niin. Tiedän kyllä keinot miten tämän miehen tavoittaisin, mutta en tiedä pitäisikö kertoa kun en tiedä mitä edes teen??Pitäisikö kysyä mielipidettä?? Mä en todellakaan ole harkinnut miehen pakottamista perhe/parisuhdeleikkiin jos pidän. jos en pidä, syyllistän itseäni varmaan ikuisesti... Ei tässä näin pitänyt käydä.. APUA!!

1

502

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vierastäti

      Emme voi olla sinulle avuksi, valitettavasti.. sun on pättävä itse, yrittä kuvitella elämäsi jos lapsi syntyy ja kasvat sen yksinään. Jaksatko selittämään missä hänen isä ja miksi sitä ei ole näkyvissä .. Onko sulla ketään auttamaan sulle (vanhemmat, siskot, ystävät?)
      ja lopun loppuksi - haluatko tällaista elämä? Bonuksena saat lapsesi rakkauten.

      Vai haluatko otta riskin ja yrittää päästä eroon tästä yhden yön tarinasta ja hankkia tosiperheen? Mutta sattaa olla ettet onnistu. Mieti jaksatko elää ilman lasta, onko elämässäsi riittavasti harrastuksia, ystäviä,kiinnostuksia, rakkautta ettei lapsettomuus tekee elämästäsi draamaksi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä Yllätti

      Kaivatussasi?
      Ikävä
      220
      2228
    2. Ei enää ulkoteltta ruokaa.

      Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,
      Kuhmo
      52
      1322
    3. Jos sussa toisessa on yhtään miestä

      Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te
      Ikävä
      186
      1167
    4. Se katse...

      Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
      Ikävä
      81
      996
    5. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

      Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
      Ikävä
      56
      891
    6. 72
      832
    7. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      812
    8. Mitä eroavaisuuksia sinulla on

      kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?
      Ikävä
      77
      747
    9. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      359
      739
    10. Onnettomuus

      Olivatko paikkakuntalaisia, jotka menehtyivät?
      Virrat
      40
      731
    Aihe