Paksuksi yhdestä yöstä!!!

FirstTime, LastTime

Näin tässä sitten kävi.... Exien kanssa yritetty lasta, ei tärpännyt ja muista riippumattomista syistä erottu. Nyt viimeisimmän eron jälkeen laastarin hakuisena päädyin harrastamaan suojaamatonta seksiä tuntemattoman miehen kanssa ja kuinkas kävi, paksuna. Aina ollut aborttivastainen. Harrastuksiin ei ole kuulunut yhden illan jutut et todellakin olen varma isästä.
Nyt päässä jyskyttää miljoonat ajatukset suuntaan ja toiseen. Olen aina luullut et vika on minussa etten tule raskaaksi, mut joo ei sit näimmä ollutkaan niin. Tiedän kyllä keinot miten tämän miehen tavoittaisin, mutta en tiedä pitäisikö kertoa kun en tiedä mitä edes teen??Pitäisikö kysyä mielipidettä?? Mä en todellakaan ole harkinnut miehen pakottamista perhe/parisuhdeleikkiin jos pidän. jos en pidä, syyllistän itseäni varmaan ikuisesti... Ei tässä näin pitänyt käydä.. APUA!!

1

473

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vierastäti

      Emme voi olla sinulle avuksi, valitettavasti.. sun on pättävä itse, yrittä kuvitella elämäsi jos lapsi syntyy ja kasvat sen yksinään. Jaksatko selittämään missä hänen isä ja miksi sitä ei ole näkyvissä .. Onko sulla ketään auttamaan sulle (vanhemmat, siskot, ystävät?)
      ja lopun loppuksi - haluatko tällaista elämä? Bonuksena saat lapsesi rakkauten.

      Vai haluatko otta riskin ja yrittää päästä eroon tästä yhden yön tarinasta ja hankkia tosiperheen? Mutta sattaa olla ettet onnistu. Mieti jaksatko elää ilman lasta, onko elämässäsi riittavasti harrastuksia, ystäviä,kiinnostuksia, rakkautta ettei lapsettomuus tekee elämästäsi draamaksi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      259
      2389
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      70
      2378
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1558
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      41
      1401
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      64
      1367
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1329
    7. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1230
    8. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1019
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      1009
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      999
    Aihe