Elähtänyt Paksu pois lehdistä

Te kaikki jotka inhoatte Paksua miehensä häpäisijää joka irvisteli sovittua voittoansa jo etukäteen: boikoikaa kaikkia lehtiä, Tv-ohjelmia ja kirjoja joissa näkyy Paksun kuva.
Älkää nyt ihmeessä tuhlatko rahojanne hyllyvien allien apurahastoon.
4221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä boikotti pitää ja laajenee. Valas mikä valas.

Äänestä

Kalliiksi on tainnut käydä tuo Rakelin vastustaminen jo tähänkin asti, kaikkien viestien laitto muille ym. Älkää nyt ainakaan sitä itkekö, itsepähän laiitoitte niiä viestejä. Jos summa yllättää, siihen puhelimeen voi laittaa semmoisen eston soittaa maksullisiin numeroihin, jos ei muuten osaa hillitä itseään.

Äänestä

Kyllähän täällä suomen keskustelupalstalla muutaman louskuttavan henkilön boikotilla onkin merkitystä. Hahhah. Siitä vaan. Ruvetkaa myös syömälakkoon niin omat läskinne ehkä hieman sulavat.

Äänestä

Olipa kauniisti sanottu, voittaja Raxu, ehkä sunkin leuhkuus joskus häippäsee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Allit alas kirjoitti:

Te kaikki jotka inhoatte Paksua miehensä häpäisijää joka irvisteli sovittua voittoansa jo etukäteen: boikoikaa kaikkia lehtiä, Tv-ohjelmia ja kirjoja joissa näkyy Paksun kuva.
Älkää nyt ihmeessä tuhlatko rahojanne hyllyvien allien apurahastoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu