Poistin miesvm_1967

viestin, koska se oli trollaamista. Nyyhki nyt trolli sitä..

ps. En ole miesvm_1967 jos sua sattuu ...
250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No, tuskin niitä niin kovin vakavasti kannattaa ottaa :D

Kiitos nyt kuitenkin vaivanäöstäsi ;)

Minä olen se originaali siis..

Äänestä
  • En vaan jaksa sitä. Mitta täysi sitä pelleidioottia. Ihan ok, jos sen 24/7 elämä on täällä, mutta sen perseviestit ja trollaukset persoonineen jo alkaa ottamaan pattiin. Sen kaikki åersoonallisuudet on jo niin nähty.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ööökyökperslem kirjoitti:

viestin, koska se oli trollaamista. Nyyhki nyt trolli sitä..

ps. En ole miesvm_1967 jos sua sattuu ...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu