Ei hyvin mene

Ajattelin luoda nimimerkin/ tai ainakin kirjoittaa samalla nimimerkillä. Olen huomannut kuinka paljon täällä puhutaan vakikirjoittajista. Ollaan huolissaan heistä, haukutaan heitä taikka kehutaan heitä tms. Minäkin haluan kuulua yhteisöön. Varmaan aika sulkea kone.
168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Muista rekisteröidä nimimerkkisi. Ai miksikö? No muuten sen rekisteröi joku muu, sen jälkeen kun olet saanut hieman huomiota.

Minulle on käynyt näin pari kertaa, mutta en jaksa aiheesta stressiä ottaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


noh vois olla huonom kirjoitti:

Ajattelin luoda nimimerkin/ tai ainakin kirjoittaa samalla nimimerkillä. Olen huomannut kuinka paljon täällä puhutaan vakikirjoittajista. Ollaan huolissaan heistä, haukutaan heitä taikka kehutaan heitä tms. Minäkin haluan kuulua yhteisöön. Varmaan aika sulkea kone.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu