Uutta naisräppiä!

4268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kävin kurkkaamassa. Ihan jees, kun vasta 16 v. Onko hän itse tehnyt koko 'paketin', kun ei muita nimiä näkynyt? Mieleenjäävä kertsi onkin räpissä se 'juttu.' Tsemppiä Tiitu !

Äänestä

Iha yes! Siitä vaan nousuun!

Äänestä

juu ei hyvää päiv käykääpä kattoon vaiks pyhä lehmä ja misty bee ni siin teille taitavat suomimuijat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lepa kirjoitti:

Käykääpäs tutustumassa uuteen tulokkaaseen, Tiituun!



https://www.youtube.com/watch?v=BJReBjY_e6Q

https://www.facebook.com/pages/Tiitu/469236246524966

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu