Olen pari viikkoa ollut työreissussa ja huomenna saan sitä seksiä omalta rakkaalta puolisolta. On se mukava kun ei tarvi mennä vieraisiin ja arvatkaappa pettäjät mitä se on sitten melkoista seksiä rakkaan puolion kanssa. En ole valinnut työreissullta pettämistä koskaan vaikka mahdollisuus olisi. Huomenna sänky rytisee.
Pettäjille tiedoksi
Huomennarytisee
8367
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
No kylläpä onkin mielenkiintoista....
Pidä hauskaa ihanan puolisosi kanssa ja nauttikaa pyhistä!Kiva kuulla et on tuollaisiakin ihmisiä vielä olemassa kuin ap
Hyvä kirjoitus! Ja juuri tälle palstalle sopoiva. Kertoo siitä, että suoraselkäisiä ihmisiä on olemassa. Kaikki eivät suinkaan ole pettäviä paskiaisia.
Hienoa! Että täältä löytyy myös näitä uskollisia ihmisiä, jotka ovat rehellisiä puolisollensa! Loistavaa ap! :)
Minä en petä sen takia kun olen sitä aikoinani jo tehnyt. On tullut huomattua että ei se parisuhde sillä paremmaksi muutu. Erohan siitä tuli ja oma naama peilissä näytti aika rumalta. Nykyään se näyttää vähän paremmalta =)
Hatun nosto sinulle ap. Seksi on todellakin parasta sen oman tutun ja turvallisen rakkaan kanssa, rakastelua ei panemista
Ap: Sait sympatiaa, mutta mitä noin uskollinen ja periaatteellinen mies tekee työmatkoillaan uskottomuuspalstalla....? Mitäs jos vaimo onkin kyllästynyt odottelemaan reissumiestään...?
ai jaa nämäkö sivut ovat vain sinun sivuja ja muiden uskomattomien. suomessa saa liikkua netissä vapaasti ja ihan millä sivulla haluaa.