Tuollainen tai uudempi

493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miten paalaamatta saanut noi kilsat?

Äänestä
  • Kuis nii paalaamatta, meillä on ammattiajossa tuollainen, ajettu 420000, eikä päivääkään pois liikenteestä, paitsi vajaan vuorokauden huolloissa. Siis määräaikaishuolloissa, eli ei joutanut paaliin. Joten eihän kilometrit paalaamalla tule.

    Äänestä

  • kelpo peli kirjoitti:

    Kuis nii paalaamatta, meillä on ammattiajossa tuollainen, ajettu 420000, eikä päivääkään pois liikenteestä, paitsi vajaan vuorokauden huolloissa. Siis määräaikaishuolloissa, eli ei joutanut paaliin. Joten eihän kilometrit paalaamalla tule.

    Muut ei pidä. Hinta tolla miinusmerkkinen!

    Äänestä

Yleensä meillekin ostetaan parasta, ja sattuu olemaan tuollainen nelikko, ihan mainio auto, ISOLLA AALLA. Maavara ehkä liian pieni, mutta voima/paino kompensoi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sekö seuraava kirjoitti:

http://www.nettiauto.com/opel/insignia/5507162

Kokemuksia talven taistoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu