Sätkäkonehippi saa helposti naista

15439
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Sätkäkonehippi, aika hauska termi, yleensä kyllä hipit osaa käärästä näppisätkän, taitaa nuo sätkäkoneet olla wannabe-hipeille.

Äänestä

Ei muuta kuin tukkaa kasvattamaan ja sätkä kouraan

Äänestä

Ehei, sätkäkonehipit ei ole enää mitään. Nyt on vain jännämiehiä jykevine leukoineen.

Äänestä

No YÖK jotenkin..

Ei mua ainakaan kiihota yhtään.

Äänestä
  • kyl se tiedettää mut valitettavast niitä ketä svuke jantteri mopopojat, hipit ym. vammaiset kiinnostaa, on PLAJON

    Äänestä

Tein aikoinaan isälle tupakat. Maksoi pennin kappaleelta.

Äänestä
  • Tunsin joskus vanhan runkkarin joka asui kotona peräkamarissa ja äiti kääri sille sätkiä kun se oli niin tampio ettei osannut itse sitäkään tehdä.

    Äänestä

Noh tuota, eikös se saanut miestä tuossa yhdessä kuvassa.

Äänestä
  • Naista saa kahdessa kuvassa, ei miestä yhdessäkään.

    Äänestä

Onko sinulla sellainen naama ja kroppa mitä kestää katella? Tuolla meinaan on.

Äänestä
  • Vitun rumahan tuo on.

    Äänestä

Hyi v***u, että pitikin mennä klikkaamaan tuota linkkiä! Anssi Kela ja pikkuveli Jorma..

Äänestä

outo sekopää, paljaalla hivhipin kalullaa johonkin vielä työntyy kuvis hyi hvelta

Äänestä

2013 .. kuka näi vanhoja ketjuja nostaa , no nyt minäki mut tuon näkönen sekopää, tiedä elääkö moiset ees enää tai jotain semmosta.. :)

Äänestä

Varmaan jotain white trash-naisia tuokin tupakanpolttaja . Tupakointi on ällöttävää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä en. kirjoitti:

http://alastonsuomi.com/cmyk69/images

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu