onko kunnon nainen

Jos nainen päästää ekoilla treffeillä sormettamaan pillua niin voiko päätellä että kyseessä on ns jakorasia vai voiko olla kunnon nainen joka vain haluaa osoittaa tykkäävänsä miehestä
10139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kyseessä on lutka.

Äänestä

Kaikkea sattuu. Kaikenlaisille naisille. Monet niin miehet kuin naiset ovat varmasti tehneet jotain sellaista (vrt humalatilassa) mitä jälkeenpäin katuvat.
Jokainen tekee valintansa itse. Joskus ekoilla treffeillä ei ole synti maata yhdessä mutta järkevintä olisi tavata ensin useamman kerran.
Ekoille treffeille voi mennä tutun, puolitutun tai tuntemattoman kanssa.
Ei kai tuosta voi tulkita onko kunnon nainen tai mies..

Äänestä

Pääsitkö siis panemaan?

Äänestä

Voithan sä ottaa panon siitä. Tarviiko sitä aina niin kovasti ollakaan seurustelemassa?

Äänestä

Millainen mies tahtoo tunkea sormensa sinne heti ekoilla treffeillä?
Joku lutka ukko?

Ei ole paljon järkeä ukoillakaan. Sellainen poika ei ole juuri minkään arvoinen.

Äänestä
  • :-)

    Äänestä

Se on varmaan semmoinen juoksunsa juossut nainen joka maratonin päätteeksi haluaa osoittaa tykkäävänsä miehestä mutta ei halua olla liian helppo ja antaa ekoilla treffeillä.

Äänestä
  • Ei kai kukaan pakota tunkemaan sormiaan sinne.
    Lutka ukko kohtasi vertaisensa? Vai mitä tässä pahtui?

    Jokainen tavallaan, mutta kyllä tyttöjen pitäisi opetella sanomaan "ei".
    Ei siihen ole pakko suostua vaikka joku sitä vaatisi.
    Ja väkisin sinne ei saa laittaa, tai soitetaan poliisit paikalle.

    Äänestä

Ei voi päätellä.
Jos olette esim. tutustuneet netissä ja vaihtaneet jo jonkin verran tietoa taustoistanne ja mielihaluistanne, niin sitten kun tapaatte huomaatte pitävänne kumpikin toisista, juttu saattaa edetä melkoisen nopeasti.

Eri asia, jos humalassa saman illan tuttu antaa sinun tehdä moista ennen kun olette ehtineet tutustua nimeä enempää.

Itse en yleensä koskaan päästä miestä lähelle alussa. Mutta kerran olen kolmansilla treffeillä antanut koske ehkä hieman liikaakin, koska ajattelin jutun vihdoin olevan molemmille se mihin jäämme....

Äänestä

Tyttäreni on antanut tummien alfaurosten sormittaa häntä useimmissa Helsingin yökerhoissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


åäöll kirjoitti:

Jos nainen päästää ekoilla treffeillä sormettamaan pillua niin voiko päätellä että kyseessä on ns jakorasia vai voiko olla kunnon nainen joka vain haluaa osoittaa tykkäävänsä miehestä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu