hauskaa?
Onko
Ratikkaanpaskantaja
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mikäs sen hauskempaa, kuin ratikoihin paskantaa
On, toi nikki oli todella huvittava!! :D :D
"Ratikkaanpaskantaja"
Uskomattoman hieno kuitti, repesin :D :D
Ootko sinkku?
En ole, kuinka monta kertaa se pitää selittää?
Ai niin, ne pyykit piti laittaa koneeseen kun täällä palstallakin on hiljaista samoin kuin himassa, tällä hetkellä olen sitten kait eräänlainen sinkku kun oon yksin himassa. Meneepäs vaikeaksi :D
Kuka olet? En edes tunne sinua? Olisin pyytänyt vaimokseni. :)
Olet siis Ikisinkku M :)
Olen nainen. Tuletko?
Hohhoijaa, trollit iski taas :D En tule, tulen vain itse valitsemani naisen kanssa :P
Miksi haukut minua trolliksi? Oletko sinkku?
Vai meinasitko kimppakivaa? :O
Tiättykis tulen typyseni-----onx sulla sama mummin vanha krimiturkki ja
kaasunpitävät toppahousut jälleen?
En ole mutta sain kuin sainkin pyykit koneeseen ;)
Minä en ainakaan ole meinannut kimppaa, kokeilin sitä joskus nuoruudessa mutta ei se oikeastaan kivaa ollut, aika ahdistava kokemus loppupeleissä. Ehkä sopii jollekulle muulle mutta ei mulle. Vaikka olin paremmin varusteltu kun se toinen jätkä, silti ei oikein niinko..
P=äädyin siis siihen lopputulokseen että seksi on parasta kahden ihmisen kesken, kun on tunteet pelissä. Teknisenä suorituksena siitä uupuu jotain.. ei oo mun juttuja. Haluan tunteita peliin.