Normaalin suhteen progressio vaiheittain

1. silmäpeli
2. vittusilmäpeli
3. persesilmäpeli

Unohtuiko mitään?
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sun lääkkeet unohtu.

Äänestä

Sulta unohtu ton ekan jälkeen tuleva mustasilmäpeli, jonka jälkeen menet taas kotiisi pelaamaan nyrkinsilmän nussintaai fantasioiden vittusilmäpelistä ja perssilmäpelistä.

Äänestä
  • Mustasilmäpeli tuskin kuuluu normaalin suhteen progressioon.

    Äänestä

  • videopelinörtti kirjoitti:

    Mustasilmäpeli tuskin kuuluu normaalin suhteen progressioon.

    Sinulla suhteet menevät normaalisti juuri niin eli on se sinulle normaalia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


videopelinörtti kirjoitti:

1. silmäpeli
2. vittusilmäpeli
3. persesilmäpeli

Unohtuiko mitään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu