ATM kaverini kertoi minulle

pyöritelleensä hirttosilmukkaa käsissään peräkammarinsa puukuurissa ja sanoi, että ei löytynyt rohkeutta sitäkään tehdä.
4130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eipä uutta. Luuseri loppuun asti.

Äänestä

itkettikö se sinua?

Äänestä
  • Eikös kavereiden tehtävä ole auttaa kaveria saaman pimppiä? Voisit ainakin yrittää auttaa.
    Itse en ole mitään tollasta ajatellut van aion elää niin vanhaksi kuin sydän sallii vaikka pimppiä ei
    saisikaan.

    Äänestä

Naisasialooserin alahuuli väpätti, kun kuuli hänen luuserikaverinsa pyöritelleen hirttosilmukkaa peräkammarissa. He eivät olleet kahden.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naisasialooseri. kirjoitti:

pyöritelleensä hirttosilmukkaa käsissään peräkammarinsa puukuurissa ja sanoi, että ei löytynyt rohkeutta sitäkään tehdä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu