On aika tehdä tunnustus. Olemme poliittisesti oikealla oleva konservatiivinen lesbopariskunta ja harrastamme trollailua tällä palstalla. Trollihahmoihimme kuuluu mm. Kympin Nainen, mies32, periaatteen mies sekä vasemmistoradikaali. Saamme seksuaalista nautintoa härnätessämme palstan kitkeriä neitsyitä. Aiemmin pidimme miehettömäksi jääneitä lihavia naisia vastenmielisinä hylkiöinä, mutta tämän palstan myötä olemme muodostaneet heistä yhteisen fantasian ja haluisimmekin jonkun palstan "kurpista" kolmanneksi pyöräksi käsittelyymme, orjaksemme.
Tunnustamme
S & M
20226
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Sori, mut sama vitsi on vähän tylsä kahdesti.
Aika heikko tunnustus, kun trolli ei edes oman oletetun hahmonsa nimeä muista?
Se on vasemmistoanarkisti, my dear. Jopa minä olisin pystynyt halutessani parempaan.
Niinpä. Tää palsta on vähäks aikaa puhkitrollattu, joten kannattaa mennä jonnekin muualle häriköimään.
Hyvä, että korjasit kirjoitusvirheeni, kulta.
Sivullisille tiedoksi. Minä esiinnyn yleensä Kympin Naisena sekä vasemmistoanarkistina. M:n hahmoja on mies32 ja periaatteen mies. Saamme seksuaalista tyydytystä kun flirttailemme toistemme kanssa tekeytyen palstapariskunnaksi ja samalla aiheutamme palstan kurpille pahaa mieltä.
:D
Luulin, että S = Second ja M = Ikisinkku M?
Ajattelin, että pidetään tämä tämä pari vielä trollivarantonamme, mutta parempi se on kai lyödä kaikki kortit pöytään.
Kunhan nyt et innostu liikaa tunnustamaan :)
S = Stellaria ja M = Mies32 ja minä olen Lottamari, ei kun siis kympin nainen, äh ei kun stellaria81 siis
Minä tunnustan myös. Olen myös nimimerkit
-casldcasdcn
-nlajsdvhöää
-vnaösdjvnaösjd
-ömvöasmvöuuu
-lajsdhfalsdj
Unohtamatta tietenkin kaikkien tuntemaa nimimerkkiä
-iaytsdfbbbbv
Tämän lisäksi olen hirveän katkeroitunut ja käyn viikonloppuisin tervaamassa naapureiden veneitä. Niitä lasikuituisia.
Mites ne naapureiden postilaatikot, joko ne täytit kermavaahdolla?
En ole vielä täyttänyt. Valitettavasti muut kiireet ovat haitanneet merkittävästi palstailua ja kermavaahdon väärinkäyttöä. Tekosyyn lisäksi naapurin vanha rouva on niin miellyttävä ja ystävällinen, että peukalo ei millään tahdo taipua painamaan nappulaa. Henkisesti siis.
Ja kyllä. Olen ollut myös PihPohPuh, mutta joku ryökäle (en minä) meni sitten senkin rekisteröimään.
Ihan uteliaisuuttani kysyn, mikä sai sinut epäilemään minua Palstavittuilijaksi? Onhan minulla aikas luokattomat jutut, mutta kuitenkin...
No kiva kuulla ettet ole naapurille jäynää tehnyt – siis etenkin jos hän kerran on miellyttävä. Ehkäpä kermavaahdon voisi hänelle annostella esim. joululeivoksen muodossa, leivosrasia yllärinä oven rivassa? Vai meneekö liian imeläksi? Joulutorttu voisi olla hyvä myös.
Mutta tuosta Palstavittuilijasta: en ihan tarkkaan enää muista mistä tuo epäilys syntyi, mutta mielikuvani on, että Palstavittuilija oli ennen tuota aloitustaan kommentoinut muutamaan muuhun keskusteluun ironisesti ja lakonisesti. Ja sitten itse nimimerkki ja se aloitus saivat minut epäilemään. Mutta ketjun rönsytessä ja hänen päästäessään kaikenkarvaiset ajatuksensa irralleen kävi toki ilmi, että arvaukseni oli osunut väärään (kai – ellei sitten tarkoituksella vaihtanut tyyliä).
Sikäli kuin minun arvioni mihinkään osuu, tai minkään väärti olisi, niin mielestäni sinun kuivan ironiset ja lakoniset heittosi ovat kyllä täysin omaa luokkaansa, siis pääasiassa positiivisessa mielessä :) (eivät tosin kaikille aina aukea?).
Ajattelin ennemmin Joulutähteä, leivosten kerma saattaisi hapantua katseestani ja tällöin joulun henki ei välttämättä välity täysin ajatellusti naapurin rouvalle. Mutta se kermavaahdosta, happamastakin.
Hmm, pitänee ottaa heittoihini kohdistuva heitto kehuna. Kiitoksia. Sinä olet myös yksi niistä neljästä kirjoittajasta, joiden tekstejä vaivaudun yleensä lukemaan nimimerkin perusteella pelkän satunnaisen silmäilyn sijaan.
Kun nyt pitänee -verbiä käytit, niin vahvistan vielä, että kehuksi oli todellakin tarkoitettu. Ja kiitos omista kehuistasi, vaikkei tällä palstalla erottautuminen välttämättä kovin suuria ponnisteluja vaadikaan.
Heh, jäin miettimään tuota kerman hapattavaa katsetta, että millainen se mahtaisi olla.
Tehokas. Hyvin tehokas.
Siinä tapauksessa kannattaa joulutähtikin suojata useammalla sanomalehtikerroksella, ettei pääse lehdet nuupahtamaan.
Pitääkin miettiä kannattaako Joulutähti lähettää kassakaapissa vai riittäisikö pelkkä sanomalehti alumiinifolia.
Joka tapauksessa hyvää joulua sinulle.
Kiitos samoin, oikein hyvää joulua sinulle myös!
Että lesboja harmittaisi _miehettömäksi_ jäänyt kurppa? Huono trolli, sinä typerä ätminkäinen.