ay-viholliset

Kun palstaa lukee, niin näkee että ay-liikkeellä on hyvin paljon vihollisia. Eikä ne viholliset ole yritysjohtajia, vaan tavallisia ihmisiä. Ay-liikkeessä on jotain vikaa. Sen olisi syytä katsoa peiliin ja uudistua vastaaman tätä päivää.
262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ay-liikkeellä ole vihollisia, täällä Suomella muutama provokaattori on muka ay-liikkeen nimissä liikkeellä ja siinä sivussa pilaa oman pesänsä!!

Tosin on ay-liikkeen historiassa pimeät puolensa, joko ay-liikkeen peilistä on Breznev kadonnut takaisin katsomasta !!

Äänestä

Jokainen normaali inhoaa toisten rahoilla loisivaa rupusakkia, jota ay-väki on. Eivät maksa edes veroja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nokturno kirjoitti:

Kun palstaa lukee, niin näkee että ay-liikkeellä on hyvin paljon vihollisia. Eikä ne viholliset ole yritysjohtajia, vaan tavallisia ihmisiä. Ay-liikkeessä on jotain vikaa. Sen olisi syytä katsoa peiliin ja uudistua vastaaman tätä päivää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu