Suomessa on liikaa rumia naisia

Liikaa läskejä ja piskinaamoja. Ruotsi pärjää paljon paremmin siksi että siellä tavan duunarikin boii saada kelvollisen naisen
Siksi meitä ATM:iä ei kiinnosta tsempata kun palkinto on parhaimmillaankin noin paska.
14218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Nyrkki-nainen-hella on luonnollinen järjestys.

Äänestä

Kyllä Suomessa on kauniita naisia, he vaan eivät halua luuserimiestä itselleen. Näin se vain on.

Äänestä

haha kirjottelee sellainen pelle ettei omaa naamaansa uskalla näyttää voiko olla surkuhupaisampaa :D???PELLEÄ! KUKA NYT RUMAA MIESTÄKÄÄN HALUAISI JA KALJAMAHAISTA....

Äänestä

Niinpä!! Ja Suomessa miehet ovat euroopan alinta tasoa, naiset on Suomessa paljon huolitellumpia ja paremmannköisiä.

Äänestä
  • Oli nuo ihan kauniita. Suomalaiset naiset ovat tasan yhtä feministisiä ja nussittuja kuin ruotsalaiset mutta rumempia.

    Äänestä

  • hfghgfhgfh kirjoitti:

    Oli nuo ihan kauniita. Suomalaiset naiset ovat tasan yhtä feministisiä ja nussittuja kuin ruotsalaiset mutta rumempia.

    "ihan"? Ei kuulosta hyvältä...

    Äänestä

Ruma suomalainen mies joka ei saa naista rahallakaan tulee tänne katkerana haukkumaan suomalaisia naisia.. HIHIHIHIHIIHIIHIHII!! Se vaan on kuule niin että suomalainen laatunaaras ei koskis pitkällä tikullaka tollaseen möhömahaan! HIHIHIHIHIIIIII!! Mee vaan ihan vapaasti hakeen se Olga tuolta itänaapurista tai nöyrä thai-tyttö. Nekään ei tosin muuten sua kattelis ku rahan takia. HIHIHIHIHIIIHIIIIHIHII!!

Äänestä

Hah hah totta! ;D

Äänestä

Tällä palstalla on liikaa trolleja.

Äänestä

Niin on.

Äänestä

Minun ja poikani prinssinakit vaikuttavat laskevasti omaan markkina-arvoomme.

Äänestä

naamalleen kukaan paljoakaan voi, mutta joidenkin ihmisten kohdalla kyllä miettii miten se roskaruuan mässääminen voi mennä seksistä nauttimisen yli?

Hienompi kroppa = haluttavampi panna.

Äänestä
  • Jos nainen keksistä, niin pitää myös seksistä,
    jos nainen haluaa kakkua, niin rakastaa myös m*lkkua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SÄÄLITTÄVÄÄ kirjoitti:

Liikaa läskejä ja piskinaamoja. Ruotsi pärjää paljon paremmin siksi että siellä tavan duunarikin boii saada kelvollisen naisen
Siksi meitä ATM:iä ei kiinnosta tsempata kun palkinto on parhaimmillaankin noin paska.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu