Kattelin just 30 naisten profiileja ja kyllä on heikkoa tarjontaa. Hyvä läpileikkaus mitä on yleisesti ottaen tarjolla Suomessa 30 naisissa. Siis niin vanhan ja rupsahtaneen näköisiä naisia. Itse olen 37 v mies mutta todella fressin ja nuorekkaan näköinen ja samaa odotan myös naiselta!
Jos nainen on tuollainen lerpahtaneen oloinen jo vähän yli kolmikymppisenä niin mitä sitten on 10 vuoden päästä, tilannehan ei ainakaan parane. Ja kyllä ,ulkonäkö on tärkeää vaikka luonne olisi muuten mukava niin seksuaalinen halu nousee kuitenkin ensiksi ulkoisesta ärsykkeestä eli ulkonäöstä. Ei auta mikään, pitää vaan pistää ikähaarukkaa alaspäin, kyllä minulla on mahdollisuuksia hieman nuorempiinkin koska sopivan löytäminen 30 naisesta on kuin etsisi neulaa heinäsuovasta
Jos nainen on tuollainen lerpahtaneen oloinen jo vähän yli kolmikymppisenä niin mitä sitten on 10 vuoden päästä, tilannehan ei ainakaan parane. Ja kyllä ,ulkonäkö on tärkeää vaikka luonne olisi muuten mukava niin seksuaalinen halu nousee kuitenkin ensiksi ulkoisesta ärsykkeestä eli ulkonäöstä. Ei auta mikään, pitää vaan pistää ikähaarukkaa alaspäin, kyllä minulla on mahdollisuuksia hieman nuorempiinkin koska sopivan löytäminen 30 naisesta on kuin etsisi neulaa heinäsuovasta
Vastaukset 14
Vanhimmat
Siellä onkin vain epätoivoisimmat kullankaivajat.
Mitä järkeä etsiä naista netistä?
Kukaan itseään kunnioittava mies ei alennu nettideittailuun!
Mene hyvä mies etsimään naisesi tosielämästä! Siellä ne oikeat naiset ovat!
Oon nainen ja tiedän useita hyviä ja kestäviä suhteita, jotka ovat alkaneet S24-treffien kautta. Osalla jo lapsiakin. Yhtä hyvin voi siis tutustua noinkin. Ellei löydy kumppania voi saada hyvän kaverin, eikös sekin olisi jotain. Ja missä se tosielämä on? Luuletko, etteivät monet ihmiset ilmoitusten takana opiskele, käy töissä tai muuten liiku ihmisten ilmoilla? Tietysti joukossa on myös elämässään rappiolla olevia, mutta eikö ns.tosielämässä ole?
Oiskohan pikku provo kyseessä?
Hohhoijaa, vieläkö joku jaksaa haukkua kolmikymppisiä naisia? Itsekin kierrän miehet jotka väittävät itseään nuorekkaiksi (esim. Olen 50, mutta nuorekkaan näköinen ikäisekseni jne) kaukaa.
Mo hyvä että kattelit ettei minun tarvii kattella sitten enään. Kyllähän se niin on että ei naiset enään salille jaksa yli 30 vuotiaina ja siksi naiset rupsahtaa mutta naiset siltin haluaa salilla käyvän miehen vaikka itse eivät jaksa mitään tehdä.
Minä kyllä haluaisin kirjoitustaitoisen miehen.
Mä täytin justiin 31 ja käyn 5 kertaa viikossa salilla
Tässä taitaakin olla vastaus toisaalla esitettyyn kysymykseen, miksi naiset suosivat maahanmuuttajamiehiä. Mamun "hoono soomi" on hyväksyttävää eikä naisen tarvitse hävetä silmiä päästään miehensä puolesta.
Jos kerran aloittaja on niin komia orhi kuin väittää olevansa, niin ihmettelen, miksei sitä kaunista, salilla kirmaavaa ballerinaa ole löytynyt ??
Onnea matkaan! Tai ethän sä oikeastaan tarvitse edes onnea, sillä nettitreffeillä on huutava pula varttuneemmista nuorekkaista herrasmiehistä, jotka kirjoittelevat itseään reippaasti nuoremmille naisille. Siellä viehättävät nuoret neidot odottavat yksinäisinä viestejä typötyhjiin postilaatikkoihinsa. On jopa niin, että jos jossain päin internetiä käy huhu, että tällainen varttunut nuorekas herrasmies on jossakin palvelussa saatavilla, sinne kirmaa heti laumoittain viehättäviä nuoria naisia häntä piirittämään. Niin kova pula nettitreffeillä on varttuneemmista nuorekkaikkaista herrasmiehistä.
Näin tosiaan on jos kolmikymppisten naisten sinkkublogeja on uskominen!
Olen 35-v mies ja mulle kelpaisi noista suomi24:n kolmekymppisistä naisista kasvokuvan perusteella reilusti yli puolet.
Tosin moni nainen, jolla on pelkkä kasvokuva, on kropaltaan aika pyöreä....
Tsiigasin kanssa tienoon tarjonnan läpi ja oli näissä ikäisissäni 30 vaan niitä mummoutuneita tapauksia joilla nyt kuva oli. Siis ihanniinku jotain edesmenneen isoäitini kuvaa olis katsonut. Paikat roikkuu, ruoka maistunut jne. Ehkä ne kuvattomat sitten olis paremmin säilyneitä mutta sitähän ei voi äkkiseltään tietää.