Kaduilla hymyilevät miehet

missä lie lymyilevät. EI o näkyny!!

Miksi ukot mäköttää? Naama mutterilla eikä mikään huvita. Valitatte kokoajan ja luikitte kotiin sohvalle piiloon.

Hymyilkää stanat - lihavuusko teitä harmittaa?
Ei niitä läskejä auta piilotella, menkää lenkille.
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitäs jos hymyilen sulle kadulla? Miten reagoit?

Voisin kyllä ottaa tavaksi

Äänestä

Miehet keskittyy vain löytömään vikoja naisista, kuten tämäkin palsta hyvin kertoo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihquuuu!! kirjoitti:

missä lie lymyilevät. EI o näkyny!!

Miksi ukot mäköttää? Naama mutterilla eikä mikään huvita. Valitatte kokoajan ja luikitte kotiin sohvalle piiloon.

Hymyilkää stanat - lihavuusko teitä harmittaa?
Ei niitä läskejä auta piilotella, menkää lenkille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu