Totuus Parfyymi.fi:stä

Positiivinenkokemus:)

Totuus on positiivinen. älkää ounastelko! ihan mahtava sivu josta aion tilata uudelleenkin :) Myyvät halvalla tiettyjä merkkejä, tai no, oikeastaan kaikkia.

Kalleimmat on ehkä Marc Jacobsin daisyt ja lolat sekä Escadan jne mutta kyllä niidenkin hinnat on alennettu.
Burberryt on myös aika halpoja.

Suositut Victoria's Secret suihkeet ja lotionit maksaa 10-13e ja se on erittäin halpa siihen verrattuna että niitä ei suomesta saa. Guessilta löytyy uudet ja vanhat tuoksut, nyt ihan uusin Guess Girl hajuvesi maksaa siellä noin 27e 100ml. Itelläni tarttui ostoskoriin yksi Vs bodymist ja kaksi Guessin tuoksua.

Postikulut olivat n. 4e ja toimitus oli nopea, vain 3 päivää :)
Kuten jo mainitsin ei jää viimeiseksi ostoksi :D Mun tilaus tuli ruskeassa pahvilaatikossa missä luki tiedot mitä olin tilannut ja paketti mahtui postilaatikkoon :) Tuoksut on aitoja, alkuperäisessä pakkauksessa.

Käykää kattomassa :)
www.parfyymi.fi

1

390

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tuoksuja

      Mutta mitenkäs palautus? Tilasin tuolta tuoksun ja maksoin suoraveloituksena, haluaisin kuitenki palauttaa sen. Koitin postiin viedä sen paketin johon olin kirjoittanut vain asiakaspalautus. Ei onnistunut, olis pitäny maksaa. Käski selvittää jonku jutun kyseiseltä firmalta mitä en kuollaksenikaan muista , että saa ilmaseks menemään ulkomaille. Olen kysellyt tältä firmalta miten palautus onnistuu mutta ei minkäänlaista vastausta. HELP!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2205
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      823
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      790
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      736
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      517
      716
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      615
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      580
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe