Totuus on positiivinen. älkää ounastelko! ihan mahtava sivu josta aion tilata uudelleenkin :) Myyvät halvalla tiettyjä merkkejä, tai no, oikeastaan kaikkia.
Kalleimmat on ehkä Marc Jacobsin daisyt ja lolat sekä Escadan jne mutta kyllä niidenkin hinnat on alennettu.
Burberryt on myös aika halpoja.
Suositut Victoria's Secret suihkeet ja lotionit maksaa 10-13e ja se on erittäin halpa siihen verrattuna että niitä ei suomesta saa. Guessilta löytyy uudet ja vanhat tuoksut, nyt ihan uusin Guess Girl hajuvesi maksaa siellä noin 27e 100ml. Itelläni tarttui ostoskoriin yksi Vs bodymist ja kaksi Guessin tuoksua.
Postikulut olivat n. 4e ja toimitus oli nopea, vain 3 päivää :)
Kuten jo mainitsin ei jää viimeiseksi ostoksi :D Mun tilaus tuli ruskeassa pahvilaatikossa missä luki tiedot mitä olin tilannut ja paketti mahtui postilaatikkoon :) Tuoksut on aitoja, alkuperäisessä pakkauksessa.
Käykää kattomassa :)
www.parfyymi.fi
Totuus Parfyymi.fi:stä
Positiivinenkokemus:)
1
364
Vastaukset
- tuoksuja
Mutta mitenkäs palautus? Tilasin tuolta tuoksun ja maksoin suoraveloituksena, haluaisin kuitenki palauttaa sen. Koitin postiin viedä sen paketin johon olin kirjoittanut vain asiakaspalautus. Ei onnistunut, olis pitäny maksaa. Käski selvittää jonku jutun kyseiseltä firmalta mitä en kuollaksenikaan muista , että saa ilmaseks menemään ulkomaille. Olen kysellyt tältä firmalta miten palautus onnistuu mutta ei minkäänlaista vastausta. HELP!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa3178827Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat825402Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur3094856SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden703370Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä
Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä32822Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä
Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,42182Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal472112Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr72098- 1132066
TTP avajaiset
Tuhannen Taalan Paikka avautuu 1.3-26. Onpa tosi mukavaa! Kiitos Jaanalle kun olet niin aktiivinen ja jaksat yrittää ja401963