Ulkonäkö on tärkeää

ihmisten kanssa ei kannata olla missään tekemisissä
18251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

miksi rumat ihmiset tunkevat ihmisten ilmoille. Pysyisivät kotonaan

Äänestä
  • mennä jojojoon tätä maailmaa rumentamasta

    Äänestä

  • Voisivat kirjoitti:

    mennä jojojoon tätä maailmaa rumentamasta

    Sitten te kauniit ihmiset joutuisitte keräämään raatomme jojoista... oisko nätti näky.

    Äänestä

Rumat ihmiset vois laittaa samaan lähiöön asumaan ja me kauniit sitten toiselle puolelle kaupunkia ettei niitä rumia näkyisi kovin usein.

Äänestä

Naisille tulisi asettaa ikäraja minkä jälkeen ei enää saisi julkisilla paikoilla liikkua, ei ainakaan enää ketään 40 vuotta täyttänyttä naista saisi liikuskella näkymiä rumentamassa.

Äänestä
  • vain sun ja sun puppelipoikien pillelialandiassa.

    80-90% väestä häipyis tuolla teorialla välittömästi.
    Jäljelle jäis epätoivonen ja häiriitynyt teinipopulaatio.

    Että tervemenoa sinullekin, olit jonkun silmään ruma ja vanha

    Äänestä

  • Minä asettaisen sen rajan 30 vuoteen. Vanhat naiset todellakin rumentavat maisemaa todella pahasti.

    Äänestä

Mutta hui kauheeta! Jos sä saat joskus rumia lapsia?????

Hui kamalaa..

Äänestä

Ja teitä rumiako miehiä ei sitten muka ole :D Just joo...Tuolla aloittajan teorialla about 80-90% ihmisistä tulisi hävittää pois maapallolta koska suurin osa ihmisistä ei täytä ulkonäöllään vallitsevia kauneusihanteita. Luultavasti aloittaja on juuri sellainen ruma ja luonteeltaan inhottava, yksinäinen erakko joka huutelee omasta kohtalostaan katkerana täällä netissä.

Äänestä

Ap kuulostaa katkeralta ja typerältä ihmiseltä. Olen ihan ik näköinen mutta ei elämäni ole sen kumempaa kuin ns. rumillakaan.

Äänestä
  • *siis ok näköinen

    Äänestä

Aika säälittävä aloitus. Aloittaja ilmeisesti luulee olevansa parempi ihminen kuin nämä rumat.

Äänestä

Niin tai ihmiset ylipäätään. Minun silmissäni tuollaiset ylimieliset ja pinnalliset ihmiset on roskaa.

Äänestä

keiden äo on yhtä alhainen kuin sinulla.

Äänestä
  • tarkoitan aloittajaa.................

    Äänestä

Ulkonäkö rapisee kaikilla, sisin on tärkeä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

99% ihmisistä on rumia

Äänestä

On niitä kauniita ja komeita mutta niitä on aika harvassa, etenkin Suomessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rumien kirjoitti:

ihmisten kanssa ei kannata olla missään tekemisissä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu