Mihin mä meen...auttakaa.

täällä paukkuu jo kuin viipurissa > :C

Mä EN siedä tätä pauketta!!!! Kaikki aivottomat kakaratkin paukuttelee tässä talojen lähellä kaikkea metelöivää ja rätisevää. Hirveä rytinä ja HAJU.

Mä en voi mennä ja huutaa niille kaikille "lopettakaa stanan idiootit".
Minun pitää sietää tai mennä jonnekin minne ei kuulu.

Mikä se paikka on?
1072
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Täällä on suhteellisen rauhallista, pari pommia vain kuultu ja telkun ääni peittää pienemmät poksaukset

Äänestä

Olis pitäny kastella paloletkulla toi Prisman eteisessä oleva paukku-putiikki.

Oltais vältytty paljolta paukkeelta.

Äänestä

Täällä naapurilähiössä räiski ja paukkui koko viikonloppun. Kaikki kurittomat kakarat (ja perheen lomavieraat) juoksee yömyöhään ympäriinsä tekemässä pahojaan. Vanhemmat ei saa mitään kuria niihin.
Kunpa koulu taas alkaisi pian, rääpäleet palautuisi takaisin normaali rytmiin.

Äänestä

mä kärsin....

niin, ne on niitä "koulu kasvattaa meidän kullannuput "- perheitä.

Noi sarjatykärit on käsittämättömiä.

Äänestä

Toivon että tulee mahdollisimman paljon silmävammoja, katkenneita käsiä ja jalkoja, palovammoja ja puhjenneita tärykalvoja, katkenneita sormia NIILLE JOTKA PAUKUTTAA RAKETTEJA!!!

Vammatukoon perhanat

Äänestä

Ensivuonna luetaan lehdistä uudenvuodenyön tilastot: kuinka kiirettä oli sairaaloiden ensiavuissa rakettien yms. ampumisten takia.

Äänestä
  • hahahahahahahah
    hahahahhhhhheheheheheh

    Tiesitkös, että meidänkin faijalta puuttui sormi, ku sen omatekemä paukku laukes sen sormille. IHAN OIKEIN.

    Eikä uskonu sittenkään, kunnes teki liian ison.
    Kyllähän kunnon paukku miehen voittaa.

    Äänestä

.

"Nyt nopeesti Viipuriin linnoitustöihin"

har!

.

Äänestä

Tätä on kestänyt jo KUUSI TUNTIA!!

Mä haluaisin käyttää spick et spania noihin paukuttelijoihin.

Kuka jaksaa kuunnellla tällaista KUUSI TUNTIA?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


En sidä pauketta kirjoitti:

täällä paukkuu jo kuin viipurissa > :C

Mä EN siedä tätä pauketta!!!! Kaikki aivottomat kakaratkin paukuttelee tässä talojen lähellä kaikkea metelöivää ja rätisevää. Hirveä rytinä ja HAJU.

Mä en voi mennä ja huutaa niille kaikille "lopettakaa stanan idiootit".
Minun pitää sietää tai mennä jonnekin minne ei kuulu.

Mikä se paikka on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu