oisko tietoooo.......

tatskavälineistä???olen kattonu jenkkilän sivuja
joissa myydään koko setti koneineen,neuloineen
kaikkineen,mut hinnat on kans komeita.oisko
mitään muuta mestaa mistä katella ostaa?
6617
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Elloksen kuvastossa oli sellainen tatuointi-setti, jolla sai ite tehtyä tatskoja..Siinä oli semmoinen muotti ja maalit. Kai sulle nyt sellanenkin alkuun kelpaa, vai mitä Reka?

Äänestä
  • mee sä"tatu"vaan hobbyhalliin hakee oma settis...

    Äänestä

sama ihminen joka sut on opettanut tatuoimaan varmaankin osaa kertoa mistä välineet kannattaa hankkia...

Äänestä
  • mukavaa olla näsä/tietoviisas........

    Äänestä

  • reka kirjoitti:

    mukavaa olla näsä/tietoviisas........

    että mä taisin vähän heittää vitsiä peliin.

    Äänestä

tatuointivärejä,kone,neuloja,varsia ym.
Jos kiinnostaa, laita sähköpostiosoite niin kerron lisää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


reka kirjoitti:

tatskavälineistä???olen kattonu jenkkilän sivuja
joissa myydään koko setti koneineen,neuloineen
kaikkineen,mut hinnat on kans komeita.oisko
mitään muuta mestaa mistä katella ostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu