Sinkku jää ilman lapsia ja perhettä

Tätä menoa
4121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niinhän se on ja yhäriakkojen mielestä on ihan ok siitä aukoa naamaa täällä, ainakin mulle aukoi pari päivää sitten yksi, mikään ei ole julmempi nainen ja sitten niitä pitäisi ehdoitta kyetä rakastamaan eikä saisi olla mitään vaatimiksia itsellä.

Äänestä

Näin kävi. Onneksi ei ollut mikään pakon omainen tarve lisääntyä. Monesti kyllä mietin, että ois ihan kiva saada lapsia ja että oisin varmaan hyvä isä. Mutta minkäs sille mahtaa, kun ei ole naisia tarpeeksi niin jonkun on jäätävä ilman.

Äänestä
  • No se olisikin, kun Ääliö-Teemu viellä lisääntyisi ja siirtäisi ääliögeeninsä viattomiin lapsiinsa. Onneksi kukaan nainen ei halua mokoman tyhmän palikan kanssa olla missään tekemisissä.

    Äänestä

  • maailmassaonoikeutta kirjoitti:

    No se olisikin, kun Ääliö-Teemu viellä lisääntyisi ja siirtäisi ääliögeeninsä viattomiin lapsiinsa. Onneksi kukaan nainen ei halua mokoman tyhmän palikan kanssa olla missään tekemisissä.

    Niin totta. Jätkä on tosi mulkku ja raukka!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


13+2 kirjoitti:

Tätä menoa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu