Markkina-arvot kohtaa ja kyllä tällä miehellä olisi naama ronsunvituralla, jos oman ikäinen mummo olisi kainalossa.
http://www.iltalehti.fi/viihde/2014010417898251_vi.shtml
http://www.iltalehti.fi/viihde/2014010417898251_vi.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ja tätä naista ei palstapojat nimittele? Vaikka ilmiselvästi on juurikin rahan perässä.
Harvoin kenenkään ihmisen ulkonäkö tuntuu vastenmieliseltä, mutta täytyy sanoa, että itse en kykenisi yhdyntään moisen papparaisen kanssa. En vaikka miettisin miljoonaomaisuuksia.
Papparaisiakin on monenlaisia, jopa ihan mukavannäköisiä. Tuon papan naamasta välittyy jotain inhottavaa.
En panisi.
parasta liukuvoidetta. Rumakin papparainen saa nuoren nätin naisen tussun kosteaksi, jos omaa riittävästi rahaa
Lutkan ja huoran ero on vain se, että huora ottaa rahaa. Naiset halveksii huoria, miehet lutkia. Naisten mielestä on ookoo lutkata, mutta ei huorata.
Moni nainen on sanonut puolustellen jakamistaan, että ei ole huora kun ei ole ottanut rahaa, vaikka sehän se on JUURI PAHEMPAA!!
Naiset tapaavat yleensä vielä rakastua korviaan myöten niihin miehiin joidenka nussittaviksi menevät, ja kun siinä sitten jo moniakin miehiä on kokeiltu ja tultu jätetyksi, petetyksi y.m.s. niin on se selvä että tällainen jättää omat jälkensä naiseen myös henkisesti eikä siis yksin se mitä fyysisesti rupsahtaa. Ammattilaisena pyörinyt nainen taasen ei tapaa asiakkaisiinsa rakastua eikä siksi hänessä ole niin näitä vastaavia jälkiä henkisellä tasolla, näin varsinkin jos ammattilainen on hyvän näköinen.
Totta. Miehen markkina-arvon ratkaisee raha ja status naisen nuoruus ja kauneus. Ja nuori ja kaunis nainen kykenee ihan hyvin seksiin josta hän nauttii, tuollaisen vanhemman charmantin herrasmiehen kanssa.
Mies sen sijaan ei kykene seksiin vanhan mummon kanssa.