vaihtuvat fb:n parisuhdestatuksessa. Miksi tuo 165cm amismies sitten noita naisia helposti saa? No tietysti siksi, että hänellä on paljon kokemusta. Hänellä on esittää naiselle erinomainen P/S cv. Hän kehuskeli menettäneensä poikuutensa 12 vuotiaana,hänellä on takanaan yksi vuosia kestänyt suhde jonka tuloksena myös kaksi lasta ja tämän lisäksi lukuisia lyhyempiä suhteita ja yhden yön panoja.
YTM kaverini tyttöystävät
Naisasialooseri.
9276
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mitä enemmän miehellä on takanaan epäonnistuneita suhteita, sitä parempana parisuhdemateriaalina naiset häntä pitävät.
Kommentteja naiset? Uskaltaako kukaan?
Toimisivatkohan työnantajat samoin? Eli jos henkilö on saanut potkut useasta työpaikasta niin häntä pidettäisiin parempana ehdokkaana kuin henkilöä, joka ei koskaan ole ollut töissä.
Joku kirjoitti netin artikkelissa social proofista aika hyvän vertauksen:
mies ja nainen kävelee tyhjän ravintolan ohi, mies haluaa ravintolaan koska palvelua saa varmasti nopeasti, nainen taas ei halua koska miettii että ravintolassa on varmasti jotain vikaa koska se on tyhjä.
Naiset ovat tyhmiä. Jos naisilla ei olisi vaginaa, naiset olisivat kuolleet sukupuuttoon aikoja sitten.
Jep, eniten naisissa ärsyttää laumasieluisuus, ajatellaan ihan liikaa mitä muut (naiset) ajattelevat. Suositusta miehestä tulee suositumpi, yksinäisestä yksinäisempi.
Miehet ne vasta tyhmiä onkin ja mikä estää sinuakin tykkäämästä pelkästään miehistä :)
Ööh, olisiko vaikka se ettei ole homo tai Bi?
ylös
ylös