naisen alapää?? häpyhuuluet?

neitinipsu

Sellanen kunnon cameltoe missä ei näy glitorista vai missä glitorisnäkyy ja ohkasemmat häpyhuulet? Millainen alapää on kaunis? :)

6

424

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Neuvoni sulle

      No onpa sullakin ongelma... Olisit enempi huolissasi siitä korvien välistäsi kuin jalkojen.

      • neitinäpsä

        Ei mulla ole ongelmaa. Eikä oma alapäänikään ole mulle ongelma. :) mutta kun niitäkin on erillaisia ja kaikki silti yhtä ihania. Kysyinki muuten vaan millainen on toisten mieleen? Iso häpykumpu vai pieni. Tuli vaan mieleen kun luin kardashian chloen ongelman isosta häpykummusta. Kun ei voi pitää tiukkoja housuja. Itselläni taas häppärit on ongelma kun tulee se vako..huvittavaa :)


    • Eräs mies

      Eiköhän naisen alapää noin yleensä ottaen ole kaunis, näin miesnäkökulmasta? Makuja on toki monenlaisia, toinen tykkää isoista "pienistä" häpyhuulista ja toinen taas ei jne.

      Mulle ei ainakaan naisen "cameltoe", iso klitta tai esim. pienten häpyhuulien suuri koko haittaa ollenkaan. Niitä on vaan tosi mukavaa hyväillä, kosketella ja katsella.

      Netistä löytyy jos jonkinmoisia kuvia naisten alapäistä, mutta ehkä asiallisin (siis mun mielestä) lienee toi "large labia project"-sivuosto.

      Sieltä näkee et naisten alapäät on monenmuotoiset, ja jokaiselle löytyy varmaankin oma suosikkinsa. Toki, naisessa ratkaisee myös muutkin seikat kuin pelkkä alapään ulkonäkö ja koko.

      Mutta mitä suuremmat huulet, niin sen parempi, kauniimpi ja kiihottavampi, tämä siis minun kohdalla :-)

      • neitinipsu

        Ok. Kävin kattomassa sivun :)


    • Ordinary rules!

      Olipas hyvä sivusto! Naisilla on muutenkin niin älyttömät paineet, että tekee hyvää kun nähdään aitoa tavaraa eikä vain pornon leikeltyjä muovinukkeja, jotta saadaan tämäkin hysteria oikeisiin mittasuhteisiinsa.

      Toinen nykyajan vääristymä on se, että ihmiset tottuvat näkemään seksiä vain pornossa ja se saa normaalin ihmisvartalon vaikuttamaan epähaluttavalta, kun aito ihminen ei olekaan sellainen kuin elokuvissa. Miehet saavat kompleksia kalunsa koosta ja naiset samoin, lisäksi tissit ovat tavisnaisella aina vääränlaiset... Vielä kun tulisi valtavirtaan ns. siviilipornoa tavallisten ja erilaisten ihmisten esittämänä, niin opittaisiin että fyysinen läheisyys kuuluu kaikille ihmisille, ei vain nuorille ja täydellisille.

    • jossukka22

      Ohhoh löyty taas uus syy pysyä heterona, kylläpä pillut onkin rumia! :D Osa noista oli kyllä ihan järkyttäviä, taidan pitää omastani hieman enemmän nyt

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      72
      3033
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      55
      2685
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      432
      2295
    4. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      79
      2168
    5. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      95
      1976
    6. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      36
      1803
    7. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1566
    8. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      17
      1517
    9. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      30
      1360
    10. Mitä nämä palautteet palstalla ovat?

      Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?
      Ikävä
      29
      1329
    Aihe