Voivat katkoa ja lopettaa jopa nettiyhteksiä, siellä missä on tarve kulloinkin
www.ess.fi/uutiset/ulkomaat/2014/01/09/islamistiryhma-julisti-netin-pannaan-somaliassa
www.ess.fi/uutiset/ulkomaat/2014/01/09/islamistiryhma-julisti-netin-pannaan-somaliassa
Vastaukset 7
Vanhimmat
Olisikohan jo suurin uskontokunnista maailmassa ? Ainakin nousee voimakkaammin
Ei ole uskontokunta, vaan totalitaarinen diktatuuri. Siksi kunniamurhia, itsemurhapommituksia, lapset pakotetaan oppimaan Koraani ulkoa lapset ja naiset harjoitusmateriaalia "ikuiseen taivaan porttolaan neitsyineen"... jne.
Islam on aikapommin tapainen takaportti manalaan
Lue kaikki kyseisestä uskonnosta, jonka uhrina on yhä useampi
http://aikapommi.wordpress.com/
Islam leviää Euroopassa. Kristinusko taas Afrikassa (pääsee helpommin turvapaikanhakijaksi kristittynä).
Siellä noita vallanhaluisia rikollisryhmiä muhii kuin sieniä sateella. Haluavat vain valtaa muiden ylitse ja ajattelevat vain omaa parastaan kaikessa päinvastaisista puheista huolimatta. Pilaavat jokaisen yhteiskunnan, joka rupeaa heitä myötäilemään. Eipä totisesti kannata näiden kanssa tehdä mitään sopimuksia "yhteisen vihollisen" lyömiseksi. Se kyllä kostautuu korkojen kera.
Kaiki kiitos siitä USAlle ja Israelille!
Israel haluaa muslimit eurooppaan ja USAN taas haluaa, että EU maat pesisivät USAN verisiä käsiä ottaen pakolaisia maista joissa USA on käynyt heidät "vapauttaan"