Mikäli naisettomat nuoret miehet viedään ladon taakse ammuttavaksi tai muuten eristetään yhteiskunnasta vain siksi, että yksi hullu kymmenessä vuodessa tekee jotain radikaalia, niin miten yhteiskunnan käy? Tällä porukalla on tosi outo ajatusmaailma.
Miten käy yhteiskunnan?
Tsirp 34
5134
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Miten nykyiset naiselliset miehet suhtautuvat asiaan, että heidät ammuttaisiin mikäli jäisivät naisettomiksi?
Seuraa nopea romahdus kun naiset enimmkseen pariutuu enää vain vajaaälyisten kanssa ja saavat vajaaöälyisiä jälkeläisiä...jaa mutta niihän jo tapahtuukin...no ei kai siinä sitten sen kummempaa paitsi että kun ne naisettomat miehet ei enää ole käymässä töissä saattaa myös sosiaaliturva romahtaa sitten nopeasti, naisraukat jää ihan heitteille oman onnensa varaan.
Siis mikä tämä juttu on? Henkilökohtainen mielipiteeni on se, että ne ihmiset, jotka eivät edesauta väestönkasvua on palkittava mitalilla ja heille on annettava rahaa niin paljon, ettei taloudellista pärjäämistä tarvitse miettiä enää koskaan.
t: piiloalfa
Jos... eikun Kun vihreät ottavat tämän vaaliohjelmaansa, äänestän heitä.
Olen jo muutenkin harkinnut vihreiden äänestämistä, monestakin syystä. Ensinnäkin ovat nämä turkikset, joita eivät alemman tason miehet käytä. Alemmantason miehet, jotka ovat älykkäitä, herkkiä ja tunteellisia, kuten minä, kärsivät siitä, että ketut kärsivät. Toiseksi on Sini Saarela, joka on minusta aika ihana nainen. Hän on sillä tavalla todella nainen. Hän on rohkea ja päättäväinen, hän liikkuu maailmalla eikä pyöri vain kotisohvan tai baarin biljardipöydän ympärillä. Hän urheilullinen, jännittävä, jäntevä, hieman lihaksikas ja muutenkin oikein tosi pullantullan lutunen söpönen.
Luulempa, että meillä miehillä menis erittäin hyvin, jos meidät eristettäisiin. Ihmettelen vain miten te muut tulisitte toimeen, kun ei olis kilttejä ahkeria ätmejä tekemässä töitä.