Lukiessani näitä juttuja mietin, että kuinka voi sinkkumiehet toistaa samoja juttuja kerta toisensa jälkeen.
Onko täällä yhtään luovaa ja mielenkiintoista miestä?
Onko täällä yhtään luovaa ja mielenkiintoista miestä?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Kyllä täällä on paljon asiallistakin keskustelua, pitää vain osata valita oikeat ketjut ja filtteröidä ne tietyt samat trollit.
Ei, joten häivy.
t: piiloalfa
On sinä ja sinun miljoona nimimerkkiäsi ja hahahahah, piiloalfa just joo :D salli mun nauraa. Sinä olet säälittävä ätminkäis-otus, alfaa nähnytkään, JOTEN häivy itse äidin peräkammarin poju :D
"Onko täällä yhtään luovaa ja mielenkiintoista miestä?"
No ainakin nabob ja DarkFear.
Samojen juttujen loputon toistelu ja luovuus ei jotenkin sovi yhteen.
Kyllähän darkki osaa aina sanoa saman asian luovasti eri tavalla.
En jaksa olla luova ja mielenkiintoinen, kun surullisena täällä yksinäni äitin tissejä ajattelen ja penistäni vetelen.
Tämä kertoo kaiken palstapojista, juuri tällaisia he ovat!
No miksi sitten tuhlaat aikaasi täällä? Mene etsimään mieleisiäsi miehiä muualle.
Minä olen luova ja mielenkiintoinen mies.
No tässä sulle tulos? Paljon itse ap saisit?
http://oi41.tinypic.com/1zdondf.jpg
Ja tuskin on mikään palstan ätmien paras tulos. Älykkyys ei ole piirteitä mikä naisia kiinnostaa.
Nyt kysyttiin luovaa ja mielenkiintoista miestä, eikä palikkatesteillä pätijä täytä näitä kriteereitä.
Sosiaalinen älykkyys varmasti kiinnostaa, mutta sitä tämän palstan neropateilta juuri puuttuu.
Mutta naisien mielestä luovat ja mielenkiintoiset miehet yleensä juuri ovat ihan palikoita.
Minkälaista miestä sitten kaipaisit? Itse en pidä itseäni mitenkään tylsänä tai yksiulotteisena henkilöhahmona, vaikka myönnänkin että omat trollailuni sitä kylläkin usein ovat. Monenlaista hiihtäjää löytyy tältäkin palstalta, kaikki eivät suinkaan asiallisia ole mutta niistä ei kannatakaan välittää. Voisi ehkä auttaa jos vähän suostuisit avaanaan tuota omaa mieleistäsi ihannekumppania.
Luovuutta ja mielenkiintoisuutta ei voi valitettavasti mitata objektiivisesti.
Pistän kuitenkin paremmaksi tässä testissä:
http://aijaa.com/DZWwAx
Luovuutta ja mielenkiintoisuutta ei voi valitettavasti mitata objektiivisesti.
Plussa tälle. Atm:issäkin voisi olla tuollaisia vaikka kuin, mutta jostain tuntemattomasta syystä heidän energiansa ja luovuutensa kanavoituu hyödyttömästi ja väärin ja itseään vastaan. Kuka löytää syyn
Minä oon kans luova ja hyvä mies mutta ei täällä ole tarpeeksi fiksuja naisia joiden kanssa jutella.
ei ole naisia niin
Ei täällä niitä ole, usko nyt ja lakkaa jo jankuttamasta!
Tai jos joku palstan miehistä haluaa olla sellainen, niin olkoon. Itse en aio alentua moiseen.
Millä lailla luova ja mielenkiintoinen? Tuon kun voi käsittää eri tavoilla. Jos kerrot vähän tarkemmin mitä sä noilla tarkoitat niin voin vastatakin tähän.
"Onko täällä yhtään luovaa ja mielenkiintoista miestä? "
-Niin metsä vastaa kuin sinne huutaa. ;)
Kun tällä(kin) palstalla keskustellaan useimmiten asian vierestä kuin asiasta ja ne harvat asialliset viestit hukkuvat trollimereen, ni ihmekkös tuo jos "palstamiehet" vaikuttavat pitkältikkin avohoitopotilailta.. X)
Grrrrrr mikä YTM ;)