Olet seksi- ja seurusteluasioissa kokematon mies, haaveilet päivittäin kumppanista ja seksistä, katselet nettipornoa - kuulostaako tutulta?
Olet pitkään jo haaveillut seksin saamisesta .. Samaan aikaan luulet tai ainakin toivot että jos tai kun se tilanne tulee että saat seksiä, niin myös onnistut itse aktissa .. saat erektion, onnistut yhdynnässä ja laukeat( te), eikö niin?
Mutta minun on ikäväksenne nyt toppuuteltava teitä ja ikään kuin pudotettava teidät maan pinnalle, nimittäin on melko todennäköistä että jos te kokemattomat pääsisittekin " pukille" niin epäonnistuisitte yhdynnän suhteen .. ette saisi erektioita tai se olisi liian heikko tai sitten laukeaisitte heti ja kaikki tämä olisi yhtä sähläystä ...
Miten sinulle luulisit käyvän jos pääsisit ns. " painamaan" ?
Epäonnistuisit yhdynnässä ?
7
190
Vastaukset
- 13+3
Voi olla mahdollista, jos oikein mielettömän ruma lihava nainen sattuu kohdalle. Kuitenkin 99,99999999999999999999% tapauksista ei siinä pysty epäonnistumaan.
- 11+2
Ihan mahdollista ainakin minun kohdalla. Reilu pari vuotta ilman seksiä ollut niin varmasti menee sänkyhommat taas opettelusta, ensimmäinen laukeaminen tapahtuu varmasti ennenkuin ehtii edes kunnolla sisälle. Mutta eihän se seksi siihen lopu todellakaan vaan heti kun vehje vaan jaksaa niin eikun uudestaan sessio käyntiin ja sitten alkaakin jo sujua vähän paremmin. Ei vaadi kuin pikkuisen toiselta osapuolelta kärsivällisyyttä niin homma luistaa. Sanoo vaan reilusti ennen sänkyyn menoa että edellisestä kerrasta aikaa jotta toinen ymmärtää tilanteen. Tosin ite kun en yhen yön juttuja harrasta niin ihan helposti ei tule sänkyyn hypättyäkään mahdollisen kiinnostuksen kohteen kanssa ilman että tuntee jollain viisii toisen ensin muuten joten sinällään ei ole niin jännittävä tilanne taas tuo kuin joku random "pano".
- helppoa heinäntekoa
No ei siinä oikeesti voi epäonnistua. Julmaa pelotella kokemattomia, että seksi olisi mukamas jotenkin vaikeaa. Kyllä siinä varmasti lähes kaikki onnistuu ja voi yrittää uudelleen, jos aluks tulee liian nopeesti tms.
Ensimmäinen vaihtoehto ollut meikäläisen kirouksena. Eikä ainakaan ole ollut toisen ulkonäöstä kiinni ja yksi oli vielä ihastus useamman vuoden ajalta.
- 8+16
Useamman kerran käynyt niin ettei otakkaan eteen, vähän nolo tilanne se kieltämättä on.
- Timon poika
Sanopa se.
- Naisasialooseri.
En usko että en saisi erektiota, olen saanut sen kamunaisen seurassa monta kertaa vaikka ei ole oltu lähelläkään seksiä.
Todennäköisesti kuitenkin laukeaisin heti, ellen olisi ennen seksiä runkannut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.823919Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j973287Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1232588Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.1931852Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.201764Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä
Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m761580Varusmiehen kuolema
Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä941580- 1091498
Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?11281- 561143