Noloin video oli ylivoimaisesti

kun vajukki kuvas kotonaan lääkelaattojaan Xanor ym. psyykepilleriä. Huuteli "iiiiiiiiiikleeeees"saunan lauteiden alla ja veti käteen. Se oli jotain tosi säälittävää.
15105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Heh, meikän innoittaja.

Tykkäsin kovasti siitä videosta, se on ainoa syy, miksi rupesin tekemään omia sekoiluvideoitanani Youtubeen, jotka eivät vedä vertoja sille "KOOOOT-KO! NIISK! kkkoo-oo-kotkooo iiiikleees" -videolle yksikään.

♥

Äänestä

Se oli erittäin häiriintyneen ihmisen tekemää video.

Äänestä
  • Kuulin jo pelkästään siitä "NIISK!" -äänestä, etten haluaisi tulla vastaan tyyppiä pimeällä kujalla. Kakkaisin housuihini.

    Äänestä

"Xanor-vajukilla" on kilpailija. Se ovenpönkkäysvideo.

Äänestä
  • Se oli KK:n sairas tekele.

    Äänestä


  • Kyllä tää palsta on jätettävä taakse. Aivan sairasta touhua. Hullut, siis ihka oikeat hullut, ovat vallanneet huuhaan.

    Äänestä

  • poistuja. kirjoitti:

    Kyllä tää palsta on jätettävä taakse. Aivan sairasta touhua. Hullut, siis ihka oikeat hullut, ovat vallanneet huuhaan.

    Älkää nyt tuon hullun takia poistuko missään nimessä. Kylmäkäsi on vain yksi henkilö.

    Äänestä

LOL

Äänestä

Samaa mieltä.

Äänestä
  • olihan se säälittävä tekele. Näyttää nyt omat lääkkeensä ja kuinka pahasti päässä heittää.

    Äänestä

  • taivastelija. kirjoitti:

    olihan se säälittävä tekele. Näyttää nyt omat lääkkeensä ja kuinka pahasti päässä heittää.

    Mun muistaakseni ne oli ns paskalääkkeitä. Luontaistuotteita ja ketipinoria, masennuslääkettä.

    Äänestä

  • parhaistaenpuhu kirjoitti:

    Mun muistaakseni ne oli ns paskalääkkeitä. Luontaistuotteita ja ketipinoria, masennuslääkettä.

    xanoria ja muita psyykelääkkeitä.

    Äänestä

Oli kyllä tosi nolo!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


säälijä :/ kirjoitti:

kun vajukki kuvas kotonaan lääkelaattojaan Xanor ym. psyykepilleriä. Huuteli "iiiiiiiiiikleeeees"saunan lauteiden alla ja veti käteen. Se oli jotain tosi säälittävää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu