https://picasaweb.google.com/claudioargiolas/KristinMini#5440876041784173922
Onko tämä nainen mielestäsi kaunis?
13
315
Vastaukset
Ainakin minun silmääni miellyttää.
- Viru Hotel
http://beta.numbertron.com/number/EE/Rakvere/3723257686
heh Theone käy Tallinassa alaikäisiä vonkaamassa:)
Voimaa ja valtaa vanginvartijalle peppuseksiin pakottamalla pikkutyttöä
Kaunis on aika paljon sanottu, mutta onhan tuo oikein nätti.
Noin muuten tuli mieleen, että eläviä ihmisiä ja valokuvia arvostellaan aivan eri asteikolla. Ihmettelin joskus 80- ja 90-luvun taitteessa missikisoja katsoessani, että mitä yksi mimmi siellä teki. Sitten näin sen baarissa ja olihan se aivan helvetin hyvän näköinen tavismassaan verrattuna.- pikkutytön äiti
Ratikkakuskilla on mieltymystä alaikäisiin tyttöihin selvästikin.
Mitähän ne tytöt ajattelevatkaan, kun Ratikka pyytää heidän nukkea lainaksi? pikkutytön äiti kirjoitti:
Ratikkakuskilla on mieltymystä alaikäisiin tyttöihin selvästikin.
Mitähän ne tytöt ajattelevatkaan, kun Ratikka pyytää heidän nukkea lainaksi?Kristin Kreuk on 31-vuotias, joten alaikäisten tyttöjen ikäraja sitten vissiin jossain 40:n korvilla? Jos näin, niin perun puuma-puheeni ja siirryn alaikäisiin tyttöihin. ;-)
Ratikkakuski kirjoitti:
Kristin Kreuk on 31-vuotias, joten alaikäisten tyttöjen ikäraja sitten vissiin jossain 40:n korvilla? Jos näin, niin perun puuma-puheeni ja siirryn alaikäisiin tyttöihin. ;-)
No, jos olet yli nelikymppinen ei sinun pidä puuttuman alle nelikymppiseen.
Vanha välttäköön ottamasta nuorta sanoo Väinämöinenkin.- 99999999999999999999
Ratikkakuski kirjoitti:
Kristin Kreuk on 31-vuotias, joten alaikäisten tyttöjen ikäraja sitten vissiin jossain 40:n korvilla? Jos näin, niin perun puuma-puheeni ja siirryn alaikäisiin tyttöihin. ;-)
Kuvassa on 20 vuotiaana.
99999999999999999999 kirjoitti:
Kuvassa on 20 vuotiaana.
Joo, mutta ei se nyt ihan sakkoliha silloinkaan ollut ja silloin sitä oli itsekin vuosikymmenen nuorempi.
- 99999999999999999999
Alaikäisen näköinen.
- Ratikkakuski(kok)
Sehän siinä kiihottaakin
- miesvm_1967x
Kaunis on mutta ei herätä mitään fiiliksiä muussa suhteessa.
Nätti on juu mutta en kuulu lapsen kasvot-aikuisen naisen vartalo-faneihin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1224750Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa43364Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1263180Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss262607Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu702322Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy181769Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo91374Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1171245Minkä kouluarvosanan 4-10 annat Beck-leffoille?
Vähiin käy ennen kuin loppuu... Beck-elokuvia on tullut tv:stä jopa 2-3 viikossa. Nyt leffojen esitystiheys on muuttunut91233Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky41078