Treeni bloggaajat

Kyllä ärsyttää joidenkin blogit,selvästi haetaan vaan huomioo"kattokaa miten mä reenaan"ja kuvaa joka pää.tosi reenari ei pidä huomiohakuisia blogeja,vaan on nöyrä ja nostaa rautaa.on se hieno jos tulosta tulee,mut monet tuo sen ärsyttävästi esille
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikset ammu ittees jos on niin vaikeeta? Tai pysyt poissa niistä blogeista?

Äänestä

Tulkaa lukemaan ripulipaskablogiani. Vakavaa juttua ripulipaskasta!

Äänestä

Netti mahdollistaa se että kaikenlaiset täysin turhat tapaukset postailevat netin täyteen juttuja itsestään. Suuri osa ihmisistä haluaisi olla jotain ja siksi tuovat itseään ja tekemisiään julki esim. juuri netissä. Ihmiset on huomionkipeitä pellejä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jepjeppöp kirjoitti:

Kyllä ärsyttää joidenkin blogit,selvästi haetaan vaan huomioo"kattokaa miten mä reenaan"ja kuvaa joka pää.tosi reenari ei pidä huomiohakuisia blogeja,vaan on nöyrä ja nostaa rautaa.on se hieno jos tulosta tulee,mut monet tuo sen ärsyttävästi esille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu