Nostalgiaa

Mä olen ollut tällä saitilla lähes sen perustamisesta asti.

Kuinka sä voit edes (omassa päässäsi) kuvitella kusettavasi mua?

- vitun uutinen -



(reps)
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tiesittekö, että Fucoo ei trollaa.

Fuck on.


(reps)

Äänestä

Kaikki olisi hyvin ellen olisi sairas pedofiili.

(reps)

Äänestä
  • Olenko lastenosastolla?

    Voidaanko minareita hoitaa siinä missä skedeä?


    reps)

    Äänestä

  • Nasdaq kirjoitti:

    Olenko lastenosastolla?

    Voidaanko minareita hoitaa siinä missä skedeä?


    reps)

    tee jotain sairaille haluillesi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nasdaq kirjoitti:

Mä olen ollut tällä saitilla lähes sen perustamisesta asti.

Kuinka sä voit edes (omassa päässäsi) kuvitella kusettavasi mua?

- vitun uutinen -



(reps)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu