http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288646184387.html
Ketä kiinnostaa muija, joka tilittää nettiin omia ja tuntemattomien yksityisasioita jo etukäteen?
Ketä kiinnostaa muija, joka tilittää nettiin omia ja tuntemattomien yksityisasioita jo etukäteen?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Muualla on kirjoitettu, että tuo muija olisi keksinyt koko jutun ja haluaa vain julkisuutta. Hän on kuulemma ennenkin yrittänyt päästä julkisuuden valokeilaan huonolla menestyksellä. Nyt taisi tärpätä.
Toivottavasti joku kykyjenetsijä "keksii" hänet mahdollisimman pian.
"Ei mulla tällä kertaa muuta" :D
Raadollisessa kovassa maailmassa joskus toivoisi näkevänsä aitoja inhimillisiä asioita, mutta niillä on taipumus hukkua epäaitouden ja tarkoituksenmukaisuuden mereen.
Se mikä tässä jutusssa on takana, en tiedä, mutta toivon, että oli tavoite mikä hyvänsä, tämä auttaa sen saavuttamisessa.
En jaksanut katsoa loppuun, koska en kuulu selkeästikään kohdeyleisöön.
Ennen kirjoitettiin rakkauskirjeitä...
No, o olemas ihmisii, jotka haluu jotain ja yrittää. Sit o ihmisii, jotka haluis jotai, mut istuvat netis ja dissaavat niit, jotka yrittää
iso haiseva pyllys.
Minua puistatti tuo video.
Hän vain halusi tietää, kuka se kaveri oli? On rohkeutta kertoa asia julkisuudessa, muttei ollut siinä tilanteessa.
Hän ei paljoa katsonut kameraankaan, vaan katse oli alaspäin suuntautunut.
No joo se on joillakin herkkä reagoimaan tuo mantelitumake.
kyllä tuossa jostain mantelitumakkeen aikaansaamasta vähän hullun kohtauksesta
on kyse. Eli en usko että tyttö on julkisuutta hakemassa.
Itsestäni tuo tuntuu vähän haihattelulta enkä olisi varmaan parikymppisenäkään tuollaiseen ryhtynyt.
Mutta asijoitaan ei ole minulta pois tehköön mitä lystää.