Miksi

suomalaiset naiset ovat niin kiinnostuneita somaleista?
988
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Onko?

Äänestä
  • Siltä se vaikuttaa.

    Oletko itse mustan munan perään?

    Äänestä

  • adolf hitler kirjoitti:

    Siltä se vaikuttaa.

    Oletko itse mustan munan perään?

    Jaa,..ne vaikutukset ei kyllä näy tänne peräkylälle asti. Yhtään somalia tai tummaa heimolaistani ei ole kävellessä, eikä pyöräillessäkään tullut vastaan, vain vaaleaihoisia, joiden munien väriä tosin en voi mennä sanomaan minkäväriset ovat.

    Äänestä

En ole tiennytkään olevani kiinnostunut somaleista!

Mitäköhän seuraavaksi keksitään, mistä olisin naisena kiinnostunut vaikka en oikeasti ole?
Voisin olla kiinnostunut vaikka katkaisemaan jalkani, tai katsoa uppopallon pelaamista loppuelämäni, tai katsoa maalin kuivumista, lukea provoviestejä naisista.

Äänestä
  • Dang, näin käy kun on 3/4-osaisesti nukuksissa :-D
    Vastaamalla tähän kumosin viimeisen väittämäni :-D Ihan sama.

    Äänestä

  • Useat naiset ovat kiinnostuneita mustista pojista.

    Olet varmasti itsekin ajatellut miltä tuntuu musta molo.

    Äänestä

  • adolf hitler kirjoitti:

    Useat naiset ovat kiinnostuneita mustista pojista.

    Olet varmasti itsekin ajatellut miltä tuntuu musta molo.

    Mitä sen värin väliä peiton alla pimeässä on???

    Äänestä

Miksi emme näe etnonaisia valkoiden miesten kanssa? Onhan siellä somaliassa alistettuja ja raiskattuja naisia jotka ilomielin lähtisivät edes atmin mieheksi neukkuluukku yksiöön.

Äänestä

Jaa-a, näin äkkiseltään en muista tuntevani ainuttakaan suomi-somalia -pariskuntaa enkä kyllä heitä bongaa usein kaupungilla tai ostareillakaan. Kaikki tuntemani somalialaiset ovat naimisissa toisen somalin kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


adolf hitler kirjoitti:

suomalaiset naiset ovat niin kiinnostuneita somaleista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu