Nyyssölä ja Mike taas kavereita?

Nyt on ilmeisesti käynyt niin, että parhaat kaverukset ovat taas väleissä. Oon oikeasti onnellinen, että Suomen komeimmat miehet ovat taas löytäneet toisensa.

Koirat haukkuu ja karavaani kulkee :)
9254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei sitä rakkaistaan kukaan jaksa olla kauan erossa.

Äänestä

Huojentava uutinen, luulin että se olis lopullista. Upea juttu, ja toivottavasti ymmärtävät nyt toisiaan taas hieman paremmin =)

Ketä nämä muuten ovat?

Äänestä
  • Ketkä ovat ketä?

    Äänestä

  • Tuo Nyyssölä on minä

    Äänestä

Paskat kun minä

Äänestä
  • Ketä jaksaa jotku narkkikset kiinnostaa

    Äänestä

Toivon, että lopettavat huumeiden syömisen.

Äänestä
  • No en varmasti lopeta, koska olen päällikkö!

    Äänestä

Minkäköhän takia noi roinaukot aina jossain kohtaa riitaantuvat keskenään?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Penkki mies kirjoitti:

Nyt on ilmeisesti käynyt niin, että parhaat kaverukset ovat taas väleissä. Oon oikeasti onnellinen, että Suomen komeimmat miehet ovat taas löytäneet toisensa.

Koirat haukkuu ja karavaani kulkee :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu