Tyylivinkkejä tyttöpojalle, kiitos!

GirlBoy

Moiiih!!
Olen tyttöpoika, joka vielä etsii omaa tyyliään, tai paremminkii seuraavaa tyyliä. Olen 179/65. Ristiverinen ja vaaleenruskeet hiukset on nyt tohon puoleenväliin selkään. Oon kyl aatellu kasvattaa vyötärönmittaan ainaskii. Meikkaan, ja oon (ollu) vaatemaultani/tyyliltäni aika chic. Aina voi kyl uudistuu täs mielessä, kuka ny haluu olla sama hapsenkakkispaska ikuisesti??
Vaatteet on niiiinnn ihhaaaniii, mut rahat ei tahdo oikeen riittää kaiken kauniin päällepantavan ostamiseen(yhyyyhh!), mut joo, kirppikseltäkii kyl joskus tekee ihania löytöjä edullisesti. Mut hei, ystävät rakkaat kalliit arvokkaat, otan vastaan vinkkejänne kuis munlaista likkajäbästä saatais vielä vaatteilla, kampauksilla ja meikeillä vielä söötimpi(jippiiii!!),miehet nääs tykkää ( ;) )mun niille makuuhuoneessa selviää et mul ei ookkaa koloo haarojenvälissä (pyrskis!!), ööh siis joo haloo!, ei miehiä saa tällä asialla kiusata :) EI!EI!EI!...mut joo, heittäkää mulle jotain tyylivinkkejä kokeiltavaks, kokeilunhaluinen koreilu on suurimpia syntejäni! Halit kaikille!!

0

118

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Olet minua

        vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
        Ikävä
        167
        3488
      2. Ruumis ojassa

        Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
        Oulainen
        15
        2186
      3. Mies pyysi rahaa

        Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
        Ikävä
        224
        1522
      4. Jos tapaisimme uudelleen?

        niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
        Ikävä
        70
        1261
      5. Mitä piirteitä rakastat

        Eniten kaivatussasi?
        Ikävä
        44
        1221
      6. 37
        1141
      7. Mites nyt suu pannaan

        Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
        Sysmä
        38
        1073
      8. Taas Lieksassa tyritty

        Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
        Lieksa
        136
        1031
      9. Hän on niin

        Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
        Ikävä
        47
        1014
      10. Nähdäänkö ensi viikolla

        paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
        Ikävä
        41
        1010
      Aihe