Mies kertoo rakastavansa, mutta meni naimisiin toisen kanssa?? Tämä kaikki tapahtui alle kahden viiveellä....
Millä logiigalla?
En ymmärrä
20378
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Hyvänen aika, täytyykö se rautalangasta vääntää?!
Kahden viivehän on ensimmäisen naimakauppa, toisessa potenssissa, , , tietysti!
Olit lopulta sen miehen ns. plan B?
Yksinkertaista, mies tahtoi ettei eronne hetkellä sinulle tule paha mieli, vaikka halusi kertoa totuuden. Halusi muistaa ilosi ei eron katkeruutta
Jos toisella naisella oli rahnaa enemmän
Tai taitavampi sängyssä, tai passaa miestä tai ei harmistu miehen syrjähypyistä tai ties mitä
sänkytaidoilla miehelle merkitystä, millaista?
mies makaa selälläänb, nainen istuu miehen lanteilla, kumpikaan ei liiku ja silti mies saa siemensyöksyn. Millä perusteella?
nainen saa?
Nainen ei saa siemensyöksyä kuin vastaanottajana
Oikea vastaus on, nainen käyttää lannepohjan lihaksiaan joilla hieroo miehen elintä
Hänen ei itse vaivautunut edes kertomaan asiasta. Kuulin luotettavalta taholta hänen menneen torstaina naimisiin. Meillä on yhteinen lapsi sentään ja torstaina tavattiin jopa lapsen asioiden merkeissä (päiväkodissa).
Hänen kenties nykyisenä on vanha, mutta varakas. Tämä nainen kummitteli aikoinaan liittomme ympärillä "ystävänä". Tosiaanki aika näyttää...mutta vaikka olisin ollut plan B, niin eikö minulla ollut oikeus tietää hänen menevän naimisiin, jotta tiedän minne lapseni sitten menekään..?? Kiitoksia mielipiteistänne...mutta miksi olla hellä samalla mennä naimisiin toisen kanssa?? Olenko minä hälle ollut pelkkä objektiivi??
Nyt tuli vaikea kysymys. Nasdaq osaisi vastata tähän.
Siis joudutaan odottamaan, kunnes tulee sukeltamasta.
.
"Bingot loppuu vasta illalla"
har!1
.
Toi "kummitusnaine" o alunperi iskeny simmunsa miehees, duunannu tikust asiaa ja sitä kaut osannu nykii oikeist naruist kunnes miehes tunteet o vahvistuneet ja loput tiedätki.
Toi "kummitusnaine" voi tulla kaveripiirist tai ulkopuolelt.
Noi tikkujutut yleensä o hommii, mitä kohdemies taitaa
Pidä kuiteski huolt, et miehes osallistuu muksunne kuluihi.
Ehkä ne halusivatkin vain junailla ja kieroilla sinulta lapsen, ole varovainen! Pysy vahvana äläkä ainakaan luovu lapsestasi jos sitä yrittävät seuraavaksi.
.
"Kuiva kausi teki selvää jälkeä??????"
.
"Ehkä ne halusivatkin vain junailla ja kieroilla sinulta lapsen, ole varovainen! Pysy vahvana äläkä ainakaan luovu lapsestasi jos sitä yrittävät seuraavaksi".
Kiitos neuvosta kovasti, koska tuo teksti teki kipeää....Samalla lailla, kuin en olisi uskonut hänen olevan tällä hetkellä häämatkallaan. Lasta eivät vie, mutta varmasti koittavat. Laitoin illalla viestin hälle..johon vastasi voivansa hyvin...mutta ei kertonut olevansa häämatkalla...lapsi menee huomenna kuitenkin tätinsä luokse, joka kertoi uutisen minulle. Kiitos kaikille mielipiteensä antaneille!
Rakkaus...se mystinen voima joka voittaa joskus kaiken ja joskus se häviää.
https://www.youtube.com/watch?v=tO4UAHXxL8w
Aika näyttää. Häämatkan aikana laittoi viestin jossa ilmoitti meidän olevan erilaisia eikä ilmoittanut mulle, koska kuulemman tietää mun tunteet. Kysyin viestitse onko hän onnellinen, johon vastasi "Please älä kysy". Syyksi naimisiin menolle on, että ei ollut muita jotka halusivat häntä, kuin tämä nainen.Ei kuulemman halua kuulla mun häistä sitten...Kertoi lapsellemme rakastavansa minua. Voiko mies tosiaan mennä naimisiin ilman rakkautta?? Voiko mies oikeasti olla niin kiero, että haluaa junailla lapsen multa? Itse tunnen, ettei hän ole onnellinen, tosin toivon hälle Onneaa. Nainen on vanhempi, kuin mies ja naisella on poikia..haluaako mies oman pojan myös sinne asumaan?? Mikä ajaa miehen pikaliittoon??