On miehillä eroa kuin yöllä ja päivällä.

Tässä kuvassa on aivan tavallinen keskiverto USA,lainen nuori mies. Jäntevä ja hyvän näköinen kuten jenkit yleensäkin.

http://static.iltalehti.fi/leffat/leffa_captain_180811PP_503_la.jpg

Tässä on taas keskiverto venäläinen nuori mies. Ei tiedä mitä sanoisi. Kaalista ja Vodkasta ei saa voimaa.
http://www.menaiset.fi/media/Ajankohtaista/nKuva4.jpg
9157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

http://api.ning.com/files/qvOfnlqVYD*xhcI-RgOqfMSdTIFI91J94ruiED7DMs6mxtweI5oVptsOXjOOlU7ZcswjTefl4fcPUOdjZqsayjU-9U5n7H9E/karelin.jpg

Katto ensin faktat ja auo naamaa vasta sitten

Äänestä
  • En ymmärrä helsingin poliisin naureskelua.

    Äänestä

  • Robert McKeancy kirjoitti:

    En ymmärrä helsingin poliisin naureskelua.

    USAlaisilla on niin hyvät geenit, sopiva soppa eurooppalaisista geeneistä.

    Äänestä

On miehiss eroi tosiaan kun Karelini handy on jo lapio sellasella kun taputtaa niin dataniskalla on kakat housussa jo katsomisesta

Äänestä

Naiset silti valitsevat tuon ryssän. Naiset valitsevat korvillaan, eivät silmillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


John Haxton kirjoitti:

Tässä kuvassa on aivan tavallinen keskiverto USA,lainen nuori mies. Jäntevä ja hyvän näköinen kuten jenkit yleensäkin.

http://static.iltalehti.fi/leffat/leffa_captain_180811PP_503_la.jpg

Tässä on taas keskiverto venäläinen nuori mies. Ei tiedä mitä sanoisi. Kaalista ja Vodkasta ei saa voimaa.
http://www.menaiset.fi/media/Ajankohtaista/nKuva4.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu