Ohjeet näihin hiustyyleihin

9149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Letti 1: Kirjota googleen ranskalainen letti
Letti 2: Kirjota googleen kalanruotoletti

Noilla pitäs löytyy.

Äänestä
  • Joo ei löytynyt.
    Sen takia kysyn täältä.

    Äänestä

  • ::) kirjoitti:

    Joo ei löytynyt.
    Sen takia kysyn täältä.

    Mikähän lie vikana kun kyllä ite vaan löysin heti kymmeniä hyviä ohjeita tuolleen :'D

    Äänestä

Tuo eka ranskis tehään muuten samoin, kun normi ranskanletti, mutta letitetään alakautta , kun tavallisesti yläkautta.
Kalanruotoletti letitetään kahdella osiolla, kun normaalisti käytetään kolmea osiota.

Äänestä
  • Hei kiitos, olipa ohjeistasi tosi paljon hyötyä (not) !
    Ja haen ohjetta normaaliin ranskanlettiin, tuo kuva antaa varmaan ymmärtää väärin.

    Äänestä

  • Nämä on hyviä ohjeita, kiitos!

    Äänestä

  • työnnä pääsi p*rseeseen lehtitilauslinkkiesi kanssa :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


::) kirjoitti:

» http://aijaa.com/2pq9Mb

» http://aijaa.com/u8R4FH

Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu