MA-Teoria

Silmäni avautuivat ja näin totuuden. MAT selittää kaiken. MAT on totuus. MAT kertoo paikkasi yhteiskunnassa. Henry Laasanen on NERO! Laasanen eduskuntaan
263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Laasaselle pitäisi perustaa oma tiedekunta Jyväskylän yliopistoon.

Äänestä

Ärtymyksen määrä alkaa muistuttaa sitä, kun menin kertomaan joukolle vihreitä, että IPCC:n mallit eivät voi pitää paikkaansa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MAT uskovainen kirjoitti:

Silmäni avautuivat ja näin totuuden. MAT selittää kaiken. MAT on totuus. MAT kertoo paikkasi yhteiskunnassa. Henry Laasanen on NERO! Laasanen eduskuntaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu