Sinkkumiehet ja ystävänpäivä

Kiinan katkerat poikamiehet näyttävät mallia miten voi ottaa kantaa ystävänpäivään.
http://www.scmp.com/news/china-insider/article/1427104/shanghai-couples-seeking-valentines-day-cinema-tickets-foiled
4166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mun ystävänpäivä läppä on tämä: Printtaan huomenna päivällä A4:lle kieltomerkin
ja tekstin: AT-miehiltä pääsy kielletty. Länttään piruuttani sen illalla yhden räkälän ulko-oveen kun kukaan ei ole röökillä. Sitten vain seuraillaan reaktioita.

Äänestä
  • Kukaan vaan ei tajuais sitä.

    Äänestä

Tätä päivää juhlistan käteen vetämällä! Hei hurraa, lentäköön spermani kaikkien runkkareiden päivän kunniaksi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kukkia naisille kirjoitti:

Kiinan katkerat poikamiehet näyttävät mallia miten voi ottaa kantaa ystävänpäivään.
http://www.scmp.com/news/china-insider/article/1427104/shanghai-couples-seeking-valentines-day-cinema-tickets-foiled

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu