saatanan testi

turmeleeko suomi24 saatanan nimen???
672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
Aloittaja

kyl se näköjään näkyy, ei sittenkään ole sensuroitu, hyvä homma.

Äänestä

trollata ulos kädellisenä.

Äänestä
  • Aloittaja

    trullata formula ykkösiin jarnoks

    Äänestä

Mistä on moinen kiinnostus saatanaan?

Äänestä
  • Aloittaja

    saatanassa on jotain herkkää ja aitoa, toisin ku jumalassa joka on täys teeskentelijä ja hirvee kusipää.

    Äänestä

  • monte24 kirjoitti:

    saatanassa on jotain herkkää ja aitoa, toisin ku jumalassa joka on täys teeskentelijä ja hirvee kusipää.

    Onko Saatana sinusta väärin ymmärretty nero?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


monte24 kirjoitti:

turmeleeko suomi24 saatanan nimen???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu