Pitääkö Suomen voittaa

Venäjä, jotta pääsy mitalipeleihin varmistuu. Eli pakkovoittoko edessä.. ??
5215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Juu, pitää voittaa. Mut voittaako?

Äänestä

Eipä voita juu.

Äänestä

Joo, mutta eikös voitto ole käytännössä varma?

Missään maassa ei lätkä ole niin isossa roolissa kuin Suomessa.

Äänestä

Ehkä Kanadassa kuitenkin samanlaista lätkä hulluutta kuin Suomessa

Äänestä
  • Kanadassa curling on suosituin laji.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kova paikka kirjoitti:

Venäjä, jotta pääsy mitalipeleihin varmistuu. Eli pakkovoittoko edessä.. ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu