Mistä runsas valkovuoto johtuu

Mistä runsas valkovuoto johtuu ja saako sen loppumaan? Olen menettänyt kaiken toivoni.
2112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Keksin keinot parantaa sairaudet kyllä aikanaan, nyt mielenhallintaverkossa sitä en voi tehdä.

Klamydian sain mielenhallintaverkon uhrilta ja noituuden vuoksi.

Äänestä
  • Menepäs lapsukainen Terveys-palstalle, sieltä löydät tietoa sukupuolitautiisi. Jos et osaa etsiä tietoa, niin kysy isältäsi, hän opastaa sinus. Tai isä voi viedä sinut terveyskeskuksen sukupuolitautien poliklinikalle hoitoon. Psykiatristakin olisi sinulle apua!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


P. Arhinmäki kirjoitti:

Mistä runsas valkovuoto johtuu ja saako sen loppumaan? Olen menettänyt kaiken toivoni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu